1 W PONIEDZIAŁEK w Czudcu próba przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania dla klasy 8 S.P. i klasy 3 Gimnazjum. Msza święta o godzinie 17.00, po Mszy świętej próba w Kościele.

2 W ŚRODĘ pół godziny przed Mszą św. NABOŻEŃSTWO do M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.

 3 W ŚRODĘ od 15. 45 – 16.30 będzie Spowiedz dla uczniów klasy ósmej przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania. Zachęcam, aby rodzina młodzieży bierzmowanej przystąpiła do spowiedzi, aby komunię świętą ofiarować w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania.

4 W CZWARTEK od 16. 15 – 17.00 będzie Spowiedz dla uczniów klasy trzeciej gimnazjum przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania. Zachęcam, aby rodzina młodzieży bierzmowanej przystąpiła do spowiedzi, aby komunię świętą ofiarować w intencji przyjmujących bierzmowanie.

 5 W tym tygodniu wypada: PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZA SOBOTA i PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA.

a) W pierwszy Piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Nie będzie Mszy rano. Od godz. 08.30 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną.

b) Spowiedz w pierwszy piątek wieczorem od godz. 15.30 do 16.30.

c) W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza  święta.

d) W pierwszą Sobotę uczcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. W sobotę Msza święta będzie tylko rano o godzinie 08.00. Pół godziny przed Mszą św. o godzinie 07.30 odmówimy różaniec wynagradzający, za obelgi uczynione Niepokalanemu Sercu N.M.P.

6 W sobotę – 2 marca – młodzież naszej parafii z klasy ósmej S.P. i klasy trzeciej gimnazjum wraz z młodzieżą z parafii Wyżne i parafii Czudec na Mszy świętej o godzinie 18.00 przyjmie Sakrament Bierzmowania w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Czudcu. Duchowi Świętemu zawierzamy kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

7 Najbliższa niedziela Adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 09.00. 

8 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła  oraz za kwiaty dziękuję rodzinom: Halinie Łyszczak, Joannie Wilk, Gabrieli Moskwa, Aleksandrze Dobrzańskiej, Jakubowi Wójcik. Sprzątający rejon złożył ofiarę 50 zł., na środki czystości.

9 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kraska, Delikat, Stochła, Sanecki, Pietrzyk. Sprzątanie będzie po Mszy świętej o godzinie 08.30.

10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.

 11 Caritas Diecezji Rzeszowskiej zachęca do przekazania 1% podatku na rzecz pomocy „Bliźni w potrzebie”. Ulotki na stoliku z prasą.

 12 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia w mocy Bożego Ducha.