1 Przeżywamy dziś I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. Modlimy się za wszystkich ubogich materialnie i duchowo. W sposób szczególny polecamy Panu Bogu wszystkich którzy troszczą się o ubogich, szczególnie Caritas Polska, Caritas Diecezjalny, Caritas Parafialny, Caritas Szkolny.
2 W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy świętych: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, w wtorek – Ofiarowanie N.M.P., w środę – św. Cecylii, w piątek – św. Męczenników Wietnamskich, w sobotę – św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
3 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
4 W czwartek po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie Rady Parafialnej na plebani.
5 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
6 W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Do tej uroczystości przygotowujemy się przez trwającą NOWENNĘ, którą rozpoczęliśmy w piątek – 17 listopada.
7 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom i panom: Dorocie Kotowicz, Dorocie Zielińskiej, Adamowi Zielińskiemu, Grzegorzowi Wójcik, Wacławowi Zielińskiemu. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę wraz z p. Markiem Zielińskim 50 zł.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Dziobek, Drążek Domino, Wójcik, Wójcik.  
9 W ciągu tygodnia, pół godziny przed Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę modlimy się na Różańcu, w środę i piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym.
11 Zachęcam, aby dziś lub w ciągu tygodnia nawiedzić ubogich z naszej rodziny czy z sąsiedztwa i ubogacić ich darem naszej osoby i naszego czasu.
12 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.