1 Dzisiejszą ofiarą do puszek wspieramy naszą diecezjalną rozgłośnię –  katolickie  RADIO VIA w ramach przeżywanego 53 Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu.   

2 Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy IX Tydzień poświęcony WYCHOWANIU pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz”. W ciągu tygodnia będziemy prosili Pana Boga o potrzebne dary dla wszystkich odpowiedzialnych za wychowanie.

3 W wtorek, przypada 80 rocznica napaści Rosji na Polskę. W czasie Mszy św. będziemy modlić się o pokój w Europie i w naszej Ojczyznie.

4 W środę, w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona  dzieci mi młodzieży na Mszę św. zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii a szczególnie i obowiązkowo młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania z klasy 7 i 8.

5 W środę, pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

 6 W czwartek, przypada  liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny – pojednawczyni grzeszników – Matki Bożej z La Salette.

 7 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza święta. 

 8 W piątek wznawiamy działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie  młodzież w wieku 14 – 20 lat, pragnącą twórczo i aktywnie wykorzystać czas. Spotkania będą odbywały się w piątki – rozpoczęcie Mszą świętą.

 9 Za wczorajsze sprzątanie kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Jackowi Pasternak, Katarzynie Kołodziej, Wojciechowi Pasternak Bogusławie Saneckiej, Magdalenie Zając, Barbarze Urban. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 60 zł. na potrzeby parafii.

10 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Uliasz, Urban, Jacek, Jabłoński, Szczęch.

11 Ogłoszenie społeczne. Punkt lekarski w Babicy zaprasza wszystkich mieszkańców Babicy i okolic na bezpłatne, profilaktyczne badanie słuchu oraz wzroku w dniu 23. 09. 2019 roku, w godzinach 11.00 – 13.00. Zapisy i informacje na temat badań w przychodni. Treść ogłoszenia umieszczona jest w gablocie parafialnej.

12 Pan weterynarz przypomina o obowiązkowym szczepieniu psów przeciwko wściekliznie. W Babicy szczepienie będzie w sobotę 21 września. Tekst ogłoszenia zamieszczony jest w gablocie parafialnej.

13 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.

14 Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia i wielu łask od Pana Boga w codziennych zajęciach.

15 Matce Bożej Bolesnej w Jej liturgiczne wspomnienie zawierzmy całą naszą parafię. Pod Twoją Obronę…