1 Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy w Kościele X TYDZIEŃ BIBLIJNY. Zachęcamy do lektury i medytacji Pisma świętego w ramach domowych i sąsiedzkich Kręgów Biblijnych. W ciągu tygodnia biblijnego 15 minut przed Msza świętą i nabożeństwami będziemy czytać wyznaczony fragment Pisma świętego – List św. Pawła apostoła do Rzymian.
2 W ŚRODĘ pół godziny przed Mszą św. NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
3 W PIATEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana. 
4 W piątek na Mszę świętą zapraszam kandydatów do sakramentu Bierzmowania z obecnej klasy trzeciej  gimnazjum – otrzymają poświęcone modlitewniki.
5 W najbliższą IV niedzielę wielkanocną rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Zakonnego. Będziemy wspólnie modlić się o Powołania do Służby Bożej w Kościele powszechnym i w naszej parafii.
6 W naszej parafii w najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Pana Jezusa  Dobrego Pasterza. Uroczysta suma wraz z procesją wokół  Kościoła o godz.11.00.
7 Na sumę serdecznie zapraszam STRAŻAKÓW w mundurach galowych i Pocztem Sztandarowym. Proszę, aby w czasie procesji strażacy wzięli: Krzyż oraz figurę Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Na sumę serdecznie zapraszam uczniów naszej Szkoły Podstawowej  z Pocztem Sztandarowym. Proszę aby Róże pań: ADELI WÓJCIK, DANUTY SZURLEJ, MARII RATAJ wzięły obrazy i figury. Proszę aby Róże pań: ADELI WÓJCIK i JADWIGI PAPCIAK wzięły świece.Proszę aby Róże panów MARIANA PSZONKI i CZESŁAWA WÓJCIKA wzięły baldachim   oraz sztandary. 
8 Za rozebranie Ciemnicy i Grobu Pańskiego dziękuję panom: Sebastianowi Szczepek, Piotrowi Szczepan, Jackowi Lenart, Pawłowi Jakóbskiemu, Piotrowi Różewicz, Antoniemu Pasternak, Grzegorzowi Borowiec, Maciejowi Szurlej, Krzysztofowi Lassota, Wiesławowi Frankowskiemu, Stanisławowi i Mateuszowi Pokrywka. Dziękuję również p. Anecie Jakóbskiej i p. Annie Lenart za prace porządkowe w tym dniu w kościele i przy budynku plebani.
9 Dziękuję jednej rodzinie z naszej parafii za troskę o porządek przy figurze Matki Bożej na parkingu, dziękuję  za  posprzątanie i posadzenie kwiatów przy figurze i przy Krzyżu.
10 Za wczorajsze sprzątanie kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom z Przylaska: Urszuli Wiśniowskiej, Marii Pszonka, Dorocie Żarów, Sabinie Wiater, Joannie Różewicz. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na potrzeby parafii, zaś p. Maria Flaga i p. Maria Wyczesany po 30 zł.
11 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Przylaska: Caban, Józefczyk, Piela, Kondracki, Czarnik, Materna.
12 Zapowiedzi Przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć  Grzegorz Wajda, s. Ryszarda i Marii Orzechowskiej, zam.  Glinik Dolny, par. Frysztak  z Moniką Kulińską, c. Piotra i Marty Moskwa zam. Wyżne , par. Wyżne. Zapowiedz 1.
13 Zmarła + HELENA SAS z rodziny Piskadło. Pogrzeb będzie w wtorek w Strzyżowie w parafii św. Biskupa Pelczara o godz. 15.00. o godz. 14.00 będzie różaniec. Polećmy Bożemu Miłosierdziu Jej duszę…
14 Wszystkim życzę Bożego pokoju w sercach, który jest darem Chrystusa Zmartwychwstałego.