1 Przeżywamy dziś IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Po Mszach św. zbierana jest ofiara do puszek jako pomoc dla chrześcijan prześladowanych za wiarę w Chrystusa.
2 W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy świętych: w poniedziałek Benedykta, Jana, Mateusza, Krystyna – pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską, w sobotę – błogosławioną Karolinę Kózkę – patronkę naszej diecezji.
3 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
5 W sobotę w liturgiczne wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózki – patronki naszej diecezji i patronki młodzieży. Na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania, w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej, po Mszy św. spotkanie w Kościele. Również zapraszam młodzież naszej parafii szczególnie KSM.
6 W niedzielę 19 listopada będziemy przeżywać I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. W tym dniu modlimy się za wszystkich ubogich materialnie i duchowo. W sposób szczególny polecamy Panu Bogu wszystkich którzy troszczą się o ubogich, szczególnie Caritas Polska, Caritas Diecezjalny, Caritas Parafialny, Caritas Szkolny.
7 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Hannie Herian, Bożenie Buż, Jolancie Masłyk, Władysławie Bardzik, Agnieszce Łuc.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kotowicz, Wójcik, Zieliński, Kudła, Zieliński. 
9 Na cmentarzu został wybudowany śmietnik z segregacją na śmieci. Do   poszczególnych boksów proszę wrzucać śmieci posegregowane. Każdy boks śmietnika zawiera informację jakie śmieci należy tam wrzucać. Za wybudowanie śmietnika bardzo dziękuję p. Sławomirowi Gręboszowi i jego pracownikom. Za koordynację nad budową śmietnika i załatwienie w związku z tą inwestycją wielu spraw dziękuję p. przewodniczącemu Rady Parafialnej Sebastianowi Szczepkowi. W ciągu tygodnia ten zielony kontener będzie opróżniony i wstawiony do jednego z boksów.
10 W ciągu tygodnia, pół godziny przed Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę modlimy się na Różańcu, w środę i piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
11 W ciągu tygodnia będziemy chcieli rozpocząć sezon grzewczy w kościele.
12 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym.
13 Dziękuję za złożoną ofiarę na rzecz prac parafialnych.
14 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.