1 Przeżywając dziś Uroczystość TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ  zawierzajmy Jej  każdy dzień naszego życia.
2 W wtorek 13 czerwca będziemy przeżywać drugie Nabożeństwo Fatimskie. O godz.  17.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła – 3 razy. Nabożeństwo poprowadzą tegoroczne dzieci komunijne z rodzicami. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne  nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.
3 W wtorek wypada również liturgiczne wspomnienie świętego Antoniego.
4  W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone z nabożeństwem czerwcowym.
5 W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Istotą tej uroczystości jest publiczne wyznanie wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa w Komunii świętej czyli Eucharystii. Ma to miejsce w czasie Mszy świętej oraz w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy z Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, który, jak śpiewamy w pieśni: zagrody nasze widzieć przychodzi, i jak się dzieciom Jego powodzi. Jak już było ogłoszone główna Msza święta w Uroczystość Bożego Ciała będzie przy domu państwa Adamskich o godz. 09.00. Po Mszy św. w procesji eucharystycznej wyruszymy do czterech ołtarzy wyznając naszą wiarę. Gorąco i serdecznie zapraszam wszystkich na tę Mszę św., niech to będzie nasze wspólne wyznanie wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa. Będziemy razem dziękować Panu Jezusowi za to, że nas chroni od różnych nieszczęść i powierzać całą naszą parafię Jego przemożnej opiece. Na Boże ciało serdecznie zapraszam dzieci do sypania kwiatów, do dzwonienia dzwoneczkami oraz dzieci komunijne w strojach komunijnych oraz dzieci rocznicowe. Bardzo proszę strażaków aby zabezpieczyli procesję, proszę o dostosowanie się do poleceń strażaków. Na trasie procesji będzie również Policja pilnować porządku. Proszę o szczególną ostrożność w czasie procesji na głównej ulicy będziemy szli tylko 1 stroną pasa drogowego. Bardzo proszę tak ustawić samochody, aby nie przeszkadzały na trasie procesji. Zachęcam również do pieszego przyjścia na Mszę św.
6 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość półgodzinnej adoracji w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
7 W Piątek rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała. Do czwartku po Bożym Ciele każdego dnia po Mszy świętej wieczorowej będzie miała miejsce    procesja Eucharystyczna wokół kościoła z  Najświętszym Sakramentem. Na Mszę świętą i procesję serdecznie dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami Panu Jezusowi oraz wszystkich dorosłych.
 8 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz planowanych prac parafialnych.
 9  Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom i panom: Wandzie Jakóbskiej, Anecie Jakóbskiej, Dorocie i Andrzejowi Zaremba, Markowi Bukała, Zenonowi, Bernardowi Szymańskiemu.   Grupa sprzątająca złożyła 90 zł. na środki czystości.
10 Sprzątanie kościoła zakończył rejon parafii – Działy i powinien rozpocząć rejon parafii Babica – Dół. Ze względu na to że ten rejon przygotowuje Boże Ciało sprzątanie Kościoła rozpoczniemy od końca od rejonu Babicy – Góra.  Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Duliński, Ficek, Haczela, Stawarz, Kidacki.    
11 W miesiącu czerwcu ciągu tygodnia 15 minut przed Mszą świętą przed  wystawionym Najświętszym Sakramentem modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Czerwcowe i codzienną Eucharystię.
12 Wszystkim życzę w nowym tygodniu naszych codziennych obowiązków wielu łask wypływających z Najświętszego Serca Pana Jezusa.