1 Przeżywamy dziś Święto Bożego Miłosierdzia – Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Dziś także rozpoczynamy  w Kościele 77 TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA pod hasłem: JESTEŚMY WEZWANI DO MIŁOSIERDZIA. Licząc na Boże Miłosierdzie starajmy się także               w naszym życiu kierować  ludzkim miłosierdziem. Dziękuję parafialnemu zespołowi Caritas za całoroczną pracę na rzecz potrzebujących.  

2 W poniedziałek – nabożeństwo do ŚWIĘTEGO  JÓZEFA.

3 W wtorek po Mszy świętej wieczorowej będziemy rozbierać Ciemnicę i Grób Pański. Proszę panów z Rady Parafialnej do pomocy i kilku chętnych panów aby zgrabnie zdemontować ciemnicę i grób.                                                                                                                  

4  W środę – nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ. 

 5 W czwartek po Mszy świętej będzie spotkanie w kościele rodziców tegorocznych dzieci komunijnych.

6 W piątek – nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.                

7 W najbliższą III Niedzielę Wielkanocną, 18 kwietnia rozpocznie się XIII Tydzień Biblijny. W tym roku myśl przewodnią stanowią słowa Pana Jezusa: „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy nigdy pragnąć nie będzie”. W Niedzielę Biblijną będzie miało miejsce Piąte – Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

8  Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i ofiarę 130 zł. dziękuję rodzinom: Krystynie Haligowskiej, Jarosławowi i Mariuszowi Pokrywka, Jerzemu Pasternak, Czesławowi Wójcik.

9 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy – Kolonia: Dobrzański, Krok, Bosek. Dobrzański, Pękosz, Betlej.

10 Pragnę również podziękować jednej rodzinie naszej parafii za ufundowanie podstawy – pulpitu po księgę Mszału na ołtarzu. Podstawa z wyższej półki. Bardzo dziękuję.

11 Za ofiarę na rzecz prac parafialnych i wszelkie dobro na rzecz parafii – wszystkim serdecznie dziękuję.

12 W ciągu tygodnia pól godziny przed Mszą św. i nabożeństwami jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ciszy oraz możliwość spowiedzi św.

13  W najbliższy wtorek o godz. 14.00 w Babicy w kaplicy cmentarnej będzie Msza św. Pogrzebowa  +  Jadwigę Sawicką, natomiast w sobotę w Czudcu o godz. 11.00 będzie pogrzeb + Leopolda Pokrywki. Miłosierdziu Bożemu polećmy duszę zmarłych.. Dobry Jezu a nasz Panie…

14 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.