1 Przeżywana dziś Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO kończy okres Liturgiczny – nazywany Wielkanocnym.

 2 W poniedziałek „drugi dzień zielonych świąt” Kościół przeżywa liturgiczne święto N.M.P. – Matki Kościoła. Msze święte będą o godz. 08.00 rano i  wieczorem o godz. 18.00. 

3 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone z nabożeństwem czerwcowym.

4 W czwartek 13 czerwca będziemy przeżywać drugie Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła. Nabożeństwo poprowadzą tegoroczne  dzieci komunijne z rodzicami. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.

5 W czwartek przypada również święto – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość półgodzinnej adoracji w ciszy. O godz. 17.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i następnie będzie nabożeństwo czerwcowe.

7 W niedzielę UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ. Odpust w Czudcu.

8 Dziękuję za złożoną ofiarę na  rzecz prac parafialnych.

9 Za wczorajsze sprzątanie kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom z Działów: Marii i Bogusławowi Rataj, Grażynie Czarnik, Marii Czyż, Kazimierze Molenda, Marii Pokrywka. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 30 zł.

10 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Gotfryd, Szurlej, Bury, Łojek, Łojek.

11 Za pracę na rzecz parafii dziękuję panom Wiesławowi Frankowskiemu, Antoniemu Pasternak  i panu kościelnemu.

12Bardzo proszę, aby o czystość i porządek na cmentarzu w miesiącu czerwcu w następną sobotę zadbał rejon parafii – Babica – dół. Domy od rodziny Adamskich do rodziny Witolda Urban  oraz pozostałe domy w najbliższym sąsiedztwie i domy po drugiej stronie ulicy.

13 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Monika Kołodziej z Babicy z Jarosławem Gątarskim z Czudca. Zapowiedz 3. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:  Eliza Szczepan z Babicy z Piotrem Bieszczad z Babicy. Zapowiedz 1.

14  Proszono, aby ogłosić iż w niedziela 16 czerwca w Czudcu – będzie dniem DAWCY SZPIKU KOSTNEGO. W związku z tą akcją odbędą się różne występy artystyczne na Stadionie sportowym w Czudcu. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie parafialnej, proszę się zapoznać.

15 Życzę spokojnej niedzieli w gronie rodziny i dużo sił do podejmowanie codziennych obowiązków. W ciągu tygodnia serdecznie zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach czerwcowych . Przez cały tydzień 15 minut przed Mszą świętą przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się Litanią do Serca Pana Jezusa.