1 Dziś pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Prośmy o łaskę umocnienia naszej wiary w żywą, sakramentalną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. W ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą świętą  i  nabożeństwami jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej adoracji, modlitwy w ciszy i spowiedzi świętej.

2 Jutro ( poniedziałek), Msza święta będzie wyjątkowo o godzinie 18.00.

3 W poniedziałek – nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

4  W środę – nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.            

5 W czwartek – 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes będziemy przeżywać 29 ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. W tym dniu w naszej parafii odprawimy Mszę świętą w intencji wszystkich chorych o godz. 08.00.  W czasie Mszy świętej zostanie udzielony sakrament NAMASZCZENIA CHORYCH. Warunkiem skuteczności sakramentu chorych  jest właściwa duchowa dyspozycja – być W STANIE ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą świętą i nabożeństwem. W sam Dzień Chorego spowiedź będzie pół godziny przed Mszą. W czwartek Msza święta będzie tylko rano.

6 W piątek – nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.  

7 W najbliższą drugą niedzielę miesiąca ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.

8 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła dziękuję rodzinom: Danucie Betleja, Barbarze Drajczyk, Ryszardowi Ćwiok, Krystynie Nieroda, Wioletcie Kozioł. Grupa sprzątajaca złożyła ofiarę 50 zł. na potrzeby kościoła, p. Krystyna Taszycka 30 zł., p. Bogumiła Bieszczad 30 zł. Bardzo dziękuję za sprzątanie.

9 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Koloni: Ruszała, Krok, Gargaś, Kucharzyk, Bałchan.

10 Pragnę podziękować panom z Rady Parafialnej oraz chętnym parafianom, którzy chętnie pomogli rozebrać szopkę oraz choinki. Dziękuję parafianom: Sebastianowi Szczepek, Krzysztofowi Lassota, Henrykowi Pokrywka, Janowi Łyszczak, Piotrowi Różewicz, Grzegorzowi Borowiec, Janowi Jucha, Robertowi Lasota, Piotrowi Delikat, Wiesławowi Frankowskiemu, Piotrowi Barć, diakonowi Jakubowi i jego siostrze, Wojciechowi Rataj, Adamowi Zielińskiemu. Dziękuję również ministrantom i młodzieży z KSM za pomoc w demontażu wystroju świątecznego.

 11 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę  i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym i lokalnym.

12 Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Ireneusz Sykała z Boguchwały z Iwoną Martoń z Babicy. Zapowiedź 3.                  

13 W wszystkie niedziele Wielkiego Postu w naszej parafii po Mszy świętej popołudniowej, która będzie po nabożeństwie Gorzkich Żali będzie prowadzony tzw. KURS PRZED MAŁŻEŃSKI, który jest wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa. Wszystkich, którzy w najbliższym czasie będą zawierać związek małżeński serdecznie zapraszam do udziału w przygotowaniu do sakramentu małżeństwa.

14 W najbliższy wtorek w Czudcu o godz. 10.00, będzie odprawiona Masza święta za + Zygmunta Niemirowskiego pochodzącego z naszej parafii. Bożemu Miłosierdziu polećmy duszę zmarłego Zygmunta. Dobry Jezu a nasz Panie…

15 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.