1 Przeżywając Oktawę Bożego Ciała, prośmy Pana Boga o łaskę umocnienia wiary w eucharystyczną obecność Pana Jezusa w znaku chleba i wina. Starajmy się często przyjmować Komunię świętą, wierząc, że Eucharystia daje życie. W czasie oktawy Bożego Ciała po Mszy św. jest procesja eucharystyczna.

2 W ciągu tygodnia 15 minut przed Mszą św. – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3 Jutro – nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA, wraz z nabożeństwem czerwcowym.    

4 W środę – nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ wraz z nabożeństwem czerwcowym.

   5 W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją i błogosławieństwem dzieci, kwiatów, ziół. Serdecznie zapraszam wszystkich na nabożeństwo, dzieci do sypania kwiatów, do dzwonienia dzwoneczkami. Po zakończonym nabożeństwie dzieci otrzymają nieco słodyczy.

  6 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem czerwcowym.

  7 W piątek wypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie ma postu piątkowego.

8 W sobotę przypada uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

9 W niedzielę – 13 czerwca – będziemy przeżywać drugie nabożeństwo Fatimskie na dodatkowej Mszy św. o godz. 15.00.  Nabożeństwo  Fatimskie (Mszę św, różaniec i procesję) poprowadzi zaproszony kapłan.

10 Ofiara z następnej niedzieli będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych. Będzie to niedziela adoracyjna.

11 Za posprzątanie Kościoła i ofiarę 100 zł. na potrzeby kościoła dziękuję nowożeńcom Karolinie i Sebastianowi z wczorajszego ślubu oraz rodzinom nowożeńców. 

   12 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Przylaska „ z pod Wyciągu”: Dudek, Dudek, Piela, Kędzior, Skoczylas, Piela.

   13 Za odnowienie i pomalowanie figury Matki Bożej na parkingu i Pana Jezusa przy plebanii dziękuję p. Adamowi Wilk.

14 Za ofiarowanie parafii  figury M.B. Fatimskiej przywiezionej z Fatimy dziękuję naszemu parafianinowi.

15 Za pracę na rzecz parafii dziękuję p. Markowi Szmigiel i p. Kościelnemu.

16 Przeżyliśmy w tym roku uroczystość Bożego Ciała z procesją eucharystyczną na placu kościelnym. Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy przygotowali ołtarze oraz w inny sposób przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Za przygotowanie 1 ołtarza dziękuję mieszkańcom Działów, za przygotowanie 2 ołtarza dziękuję mieszkańcom Przylaska i Kosiny, za przygotowanie 3 ołtarza dziękuję mieszkańcom Babicy dołu i środka, za przygotowanie 4 ołtarza dziękuję mieszkańcom Babicy góra i Koloni. Wszystkim, którzy włożyli jakikolwiek trud w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała składam gorące – Bóg zapłać.

17 Zapowiedzi Przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Agnieszka Ficek z Babicy z Sławomirem Zimnym z Boguchwały. Zapowiedź 2.

18 Zachęcam do pogłębiania wiary i wiedzy poprzez  czytanie prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem.                 

  19 W ciągu tygodnia o godz. 17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja w ciszy oraz możliwość spowiedzi św. 

20 Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny i Rocznice Ślubu – składam serdeczne Życzenia.      

21 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.