1 Jutro, (w poniedziałek), będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną potocznie   świętem Trzech Króli. Jest to dzień modlitw w intencji Misji. Składka zostanie  przeznaczona na misje. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie kredy i  kadzidła. W tym dniu przypada 35 rocznica konsekracji biskupiej ks. Biskupa Kazimierza Górnego i 32 rocznica konsekracji biskupiej ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. W modlitwie będziemy polecać Panu Bogu pasterzy naszej diecezji. Msze święte jak w niedzielę – 07,00 – 09,00 – 11,00.

2 W ŚRODĘ po porannej Mszy św. nabożeństwo do M. B. Częstochowskiej.

3 W PIĄTEK po Mszy świętej nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Po porannej Mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Będzie chwila osobistej Adoracji przed Najświętszym Sakramentem do godz. 08.30.

4 W SOBOTĘ 11 stycznia, w naszej parafii będzie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 07.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista Adoracja w ciszy do godz. 15.30. O godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i litanię do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do kościoła na chwilę osobistej modlitwy przed Najświętszym  Sakramentem. O szczególny dyżur modlitewny proszę Róże Różańcowe. Godziny adorujących Róż wywieszone są na drzwiach kościoła.

5 W najbliższą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednakże choinki, szopka betlejemska i śpiew kolęd trwa do 2 lutego.

6 Ofiara z przyszłej 2 niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na prace parafialne.

7 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła dziękuję rodzinom: Danucie Betleja, Barbarze Drajczyk, Ryszardowi Ćwiok, Krystynie Nieroda, Wioletcie Kozioł. Rodziny sprzątające złożyły ofiarę  50 zł., na potrzeby kościoła, p. Krystyna Taszycka 50 zł., oraz panie Bogumiła Bieszczad i Zofia Pasternak 60 zł.

 8 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Koloni: Ruszała, Krok, Gargaś, Kucharzyk, Bałchan. Sprzątanie będzie dopiero o godz. 16.30.

 9 WIZYTA DUSZPASTERSKA

a)  WTOREK – od godz. 13.00. Od pana Tadeusza Szpond do końca Przylaska.

b) ŚRODA – od godz. 13.30. Prawa strona w kierunku Czudca. Od p. Krzysztofa Adamskiego do pana  Zbigniewa Zająca.

c) CZWARTEK – od godz. 13.00. Prawa strona w kierunku Czudca. Od p. Tadeusza Wójcik do p. Stanisława Prędkiego.

d) PIĄTEK – od godz. 13.00. Prawa strona w kierunku Czudca. Od p. Zdzisława Wójcika z Olszyn do p. Bogusławy Saneckiej.

e) SOBOTA – od godz. 08.30. DZIAŁY – od rodziny Kielar, Pokrywka do końca.

10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym i lokalnym.

11 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.