1 W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła będziemy wspominać: w poniedziałekśw. Agatę, w wtorekśw. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastykę, w niedzielę MB z Lourdes.
2 Jutro w liturgiczne wspomnienie św. Agaty – na Mszy św. poświęcimy sól, chleb i wodę.
3 W środę, pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo z Mszą  św.
5 W sobotę 10 lutego, w przede dniu liturgicznego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i w przede dniu Dnia Chorego będziemy przeżywać 26 ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. W tym dniu w naszej parafii o godz. 08.00 będzie odprawiona  Msza święta w intencji ludzi chorych w naszej parafii. Na tę Mszę św. zapraszam ludzi chorych, cierpiących  i w podeszłym wieku. W czasie Mszy świętej zostanie udzielony sakrament  NAMASZCZENIA CHORYCH. Warunkiem skuteczności sakramentu chorych  jest właściwa duchowa dyspozycja – być bez grzechu ciężkiego. Pół godziny przed Mszą będzie możliwość spowiedzi w kościele dla ludzi  chorych. Bardzo proszę rodziny i sąsiadów ludzi chorych, aby w miarę możliwości posłużyli chorym pomocą, by przywiezli ich do Kościoła i później zawiezli do domu.
6 W najbliższą drugą niedzielę miesiąca ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.
7 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Halinie Łyszczak, Joannie Wilk z synem Rafałem, Renacie Moskwa, Aleksandrze Pękosz – Dobrzańskiej, Annie Wójcik. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na cele parafialne.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kraska, Delikat, Sanecki, Stochła, Pietrzyk. Sprzątanie Kościoła będzie ok. godz. 09.30, po Mszy świętej dla chorych.
9 Pragnę podziękować panom z Rady Parafialnej oraz panom, którzy chętnie pomogli rozebrać szopkę oraz choinki. Dziękuję panom: Sebastianowi Szczepek, Janowi Łyszczak, Pawłowi Jakóbskiemu, Antoniemu Pasternak, Piotrowi Szczepan, Henrykowi Pokrywka, Jackowi Lenart, Robertowi Materna, Janowi Jucha, Wiesławowi Frankowskiemu, Krzysztofowi Lassota, Maciejowi Szurlej, Piotrowi Delikat, Damianowi Pietrzyk, Pawłowi Górka, Adamowi Zielińskiemu. Dziękuję również ministrantom starszym i młodszym.
10 Serdecznie pragnę podziękować panu Zenkowi Pietrucha za wykonanie ławek do kaplicy cmentarnej. Za pomoc panu Zenkowi przy wykonaniu ławek dziękuję panom Janowi Jucha i Henrykowi Pokrywka. Pan Zenek ponadto zrobił nowy ołtarz do Kaplicy cmentarnej nowe tabernakulum do kaplicy cmentarnej i specjalne krzesło dla pana organisty w kaplicy cmentarnej. Za te wszystkie wykonane prace parafialne w kaplicy cmentarnej bardzo dziękuję Panu Zenkowi.
11 Zachęcam do pogłębiania wiary przez czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.
12 Podziękowanie za wsparcie finansowe rodziny z Blizianki, która w pożarze utraciła swój dom.
13 Pod hasłem „Trzeźwość egzaminem z wolności” w dniach 11-17 lutego obchodzony będzie 51. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. 
14 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.