1 W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia następujących Świętych – w poniedziałekświętych Aniołów Stróżów , w środę – św. Franciszka z Asyżu, w czwartekśw. Faustyny Kowalskiej, w sobotęN.M.P. KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO.
2 W środę – NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ      połączone z różańcem.
3 W tym tygodniu przypada PIERWSZY CZWARTEK, PIERWSZY PIĄTEK i PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA.
a) w czwartek będziemy się modlić prosząc o powołania do Służby Bożej  w Kościele powszechnym i w naszej parafii.
b) w piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 07.30 będzie Msza św. Od godz. 08.30 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedz w pierwszy piątek rano – od godz. 07. 00, wieczorem –  od godz. 16.00 do 17.0 0, ponieważ o 17.00 jest Różaniec.
c) w piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z   różańcem. O godz. 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe.
d) w sobotę uczcimy Niepokalane Serce N.M.P. Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca Będziemy wynagradzać modlitwą różańcową za grzechy, które ranią Serce Matki Bożej.
4 W sobotę w święto Matki Bożej Różańcowej zapraszam dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami na Różaniec i Mszę świętą. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej otrzymają poświęcone różańce i będą prowadziły różaniec.
NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE W CIĄGU TYGODNIA O GODZINIE o godz.17.00, następnie o 17.30 Msza święta.
5 W sobotę rozpoczniemy w naszej parafii RENOWACJĘ MISJI ŚWIĘTYCH.  Jak już wspomniałem w ubiegłą niedzielę po upływie 1 roku od zakończenia Misji parafialnych przeprowadza się tzw. RENOWACJĘ MISJI ŚWIĘTYCH odnowienia decyzji wyboru Pana Boga w naszym życiu. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tych misyjnych rekolekcjach. Podać PROGRAM RENOWACJI MISJI.      Renowację Misji Świętych poprowadzi Kapłan z Zgromadzenia Księży Saletynów.
6 W sobotę w całej Polsce odbędzie się wielka modlitwa różańcowa „Różaniec do granic”. Zostanie podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata. Więcej informacji umieszczone jest w Folderze na sztaludze z prasą katolicką, w gablocie parafialnej i na stronie internetowej  parafii. Wszyscy, którzy by się chcieli włączyć w tę modlitewną akcję a nie mogą udać się do kościołów stacyjnych będą to mogli uczynić w naszym kościele w Babicy. Od godziny 14.00 będzie otwarty nasz kościół i łącząc się duchowo z innymi wspólnotami odmówimy Różaniec o pokój dla Polski i całego świata. Bardzo proszę na  14.00 Róże pań: Zofii Przybyły, Janiny Wróbel, Zofii Piskadło i wszystkich chętnych – aby odmówić część radosną. Bardzo proszę na 14.30 Róże pań: Heleny Kulig, Adeli Wójcik, Jadwigi Papciak i    wszystkich chętnych – aby odmówić część światła. Bardzo proszę na 15.00 Róże męskie i wszystkich chętnych – aby odmówić część     bolesną. Bardzo proszę na 15.30 pozostałe Róże i wszystkich chętnych – aby odmówić część chwalebną różańca. Zachęcam też, aby w ten różaniec włączyły się grupy parafialne.
7 W niedzielę, 9 października będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idzmy naprzód z nadzieją”.  Po Mszach świętych będzie organizowana zbiórka do puszek na stypendia papieskie dla młodzieży zdolnej, chcącej się kształcić a pochodzącej z rodzin ubogich materialnie. Zbiórkę do puszek przeprowadzi młodzież naszej parafii zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.
8 W następną, drugą niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na cele parafialne.  
9 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom i panom: Teresie Szurlej, Annie Szurlej, Anecie i Adriannie Pasternak, Marcinowi Pasternak, Jackowi Szurlej, Franciszkowi Długoń. Grupa sprzątająca złożyła 60 zł. narodki czystości. 
10 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Urban, Kowalik, Niedziałek, Niedziałek, Szczęch, Kuś.
11 Przeżywając stulecie Objawień fatimskich pragniemy, aby w październikowy Różaniec włączyły się wszystkie grupy parafialne i dzieci z szkoły. Każda z tych grup parafialnych będzie raz w miesiącu prowadziła różaniec. O poprowadzenie różańca w tym tygodniu poproszę: w poniedziałek Różę p. Zofii Przybyły, w wtorek uczniów z klasy siódmej, w środę Różę p. Danuty Szurlej, w czwartek      ministrantów, w piątek Różę p. Józefa Pasternaka, w sobotę dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Serdecznie na Różaniec zapraszam dzieci, które będą otrzymywać piękne obrazki po każdym różańcu a na końcu miesiąca, dzieci które uczęszczały na różaniec otrzymają miłą niespodziankę.
12 Są zbierane podpisy w ramach inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”. Prosimy o poparcie tej inicjatywy poprzez złożenie podpisu w obronie ludzkiego życia. Podpisy składać przez najbliższe 2 niedziele na kartach znajdujących się na stoliku pod chórem. Do ważnego poparcia inicjatywy konieczne jest podanie numeru PESEL.
13 Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.