1 W wtorek – przypada liturgiczne wspomnienie św. Tomasza – Apostoła.
2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
3 W tym tygodniu będziemy przeżywać: PIERWSZY CZWARTEK, PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA.
a) w Pierwszy Czwartek będziemy się modlić w intencji POWOŁAŃ do Służby Bożej w Kościele.
b) w Pierwszy Piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Będzie również Msza św. o 07.30. Od godz. 08.30 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedz w Pierwszy Piątek rano od godz. 07. 00, wieczorem od godz. 16.30. do 17.30, ponieważ o 17.30 jest nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA o godz. 17.00 będziewystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista  półgodzinna  Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
c) w Pierwszą Sobotę uczcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. Rozpoczniemy kolejny cykl Nabożeństw Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Pół godziny przed Mszą św. odmówimy różaniec wynagradzający, za zniewagi uczynione Niepokalanemu Sercu N.M.P.
4 W niedzielę ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.
Za wczorajsze prace remontowe przy domu parafialnym na parkingu kościelnym dziękuję panom: Sebastianowi Szczepek, Piotrowi Szczepan, Krzysztofowi Lassota, Antoniemu Pasternak, Markowi Szmigiel, Henrykowi Pokrywka, Grzegorzowi Borowiec z synem Szymonem, klerykowi Jakubowi, Wojciechowi Rataj.
6 Za prace na rzecz parafii w ciągu ostatnich tygodni dziękuję panom: Markowi Szmiglowi, Wiesławowi Frankowskiemu i panu kościelnemu.
7 Za wczorajsze sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom z Działów: Dorocie Zaremba, Markowi Bukała, Katarzynie Ciura, Wandzie Jakóbskiej, Bernardowi Szymańskiemu. Grupa sprzątające złożyła 120 zł. na środki czystości. Za kwiaty dziękuję nowożeńcom z wczorajszego ślubu.
 8 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy dołu: Adamski, Niedziałek, Baran, Wanat, Tomoń.
9 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Wyczerpujące informacje są umieszczone na plakacie pielgrzymkowym w gablocie przed kościołem.
10 Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu – plastiki osobno, szkło osobno, uschłe wieńce i kwiaty osobno – według oznaczeń umieszczonych na śmietniku.
11 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Dawid Dziedzic z Babicy z Pauliną Bomba  z Rzeszowa – Słociny. Zapowiedz 3.
12 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy życzenia. 
13 Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.