PONIEDZIAŁEK

      18.00  + ZOFIĘ + WALENTEGO PUPEĆ

       Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)   

   Poza parafią: + Stanisława Sitek –od nauczycieli Wychowania Fizycznego S.P. w Czudcu (A.D.)

  Poza parafią: + Zygmunta Niemirowskiego – od Krystyny i Jerzego (O.J.)

     WTOREK

       18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

       Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)   

    Poza parafią: + Józefa Barć – od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z Marmaxu ul. Szare Szeregi (A.D.)

       Poza parafią: + Zofię Kulińską – od chrzestnego Piotra Kulińskiego z rodziną (O.J.)

ŚRODA

   18.00 + PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO – od Zofii

       Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)

      Poza parafią: + Stanisława Cupryś – od Dyrektora i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lubeni (A.D.)

    Poza parafią: + Krzysztofa Jedziniak – od Teresy i Romana (O.J.)

CZWARTEK

    18.00 + WŁADYSŁAWĘ KOZIK – od syna Romana z rodziną

    Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.) 

    Poza parafią: + Ludwikę Stochła – od rodziny Wróblów (A.D.)  

    Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – od Zofii Przybyły (O.J.)

PIĄTEK

     18.00 + MARIĘ + JÓZEFA + ZOFIĘ + JOLANTĘ + RYSZARDA MAC

      Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)

      Poza parafią: + Adelę Wójcik – od rodziny Tadlów (A.D.)

SOBOTA

     18.00 + JERZEGO SZAJNA – od siostry Danuty

     Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)

     Poza parafią: + Małgorzatę Betlej – od uczestników pogrzebu  (A.D.)

NIEDZIELA

    07.00 ZA PARAFIAN

  09.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Adrianny i Artura z okazji 2 rocznicy ślubu

   11.00 Msza św. Prymicyjna Ks. JAKUBA PRZYBYŁY

     Poza parafią: + Stanisława Pokrywka – Msza święta gregoriańska (O.F.)

     Poza parafią: + Józefa Pokrywka – od koleżanek z Przychodni Onkologicznej (A.D.)