Niedziela 26.04.2015 – Jezusa Dobrego Pasterza z racji na wezwanie, pod którym funkcjonuje nasz Kościół parafialny, była dniem odpustowym. O godzinie 11. miała miejsce uroczysta suma, której przewodniczył i przybliżył Słowo Boże przez homilię ks. Witold Wójcik – dyrektor Katolickiego Radia Via oraz dyrektor Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W kazaniu nasz Gość naszkicował sylwetkę Dobrego Pasterza z uwzględnieniem różnic między opiekunem – Zbawicielem, a liderem dbającym o własną karierę i realizację prywatnych ambicji. W oprawie mszy św. aktywny udział wzięły grupy działające w parafii. Przybyły poczty sztandarowe z miejscowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.