IMG_0003W dniu 28.02.2015r.  w Czudcu odbyło się dekanalne spotkanie formacyjne Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej (POAK).

Zebranie rozpoczęło się Mszą św. w kaplicy Cudownego Obrazu w miejscowym Sanktuarium. Eucharystię sprawował asystent dekanalny Akcji Katolickiej, proboszcz naszej parafii, ks. Krzysztof Nogaj. Homilię wygłosił kustosz czudeckiego Sanktuarium, ks. Antoni Kocoł, który na zakończenie nabożeństwa wręczył każdemu uczestnikowi obrazek z wizerunkiem Matki Bożej Łaskawej.

Po Mszy św. członkowie POAK przeszli do Parafialnego Domu Kultury, gdzie przy kawie, herbacie i ciastku dyskutowano głównie na temat problemów współczesnej rodziny. Referat wprowadzający przygotował i wygłosił ks. Krzysztof Nogaj.

W spotkaniu udział wzięło pięciu przedstawicieli POAK z Babicy: państwo Maria i Stanisław Baran, Antoni Pasternak, Zofia Przybyła, Małgorzata Szmigiel.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.