W sobotę, 17.09.2016 z Babicy wyruszył autokar w pielgrzymkę do 3 miejsc na zamojszczyźnie słynących z widocznej obecności świętych objawiającej się licznymi przypadkami cudów. W Radecznicy wyróżnia się kult św. Antoniego Padewskiego, niedaleko bazyliki znajduje się tzw. Kaplica na Wodzie. W Krasnobrodzie kult odbiera Matka Boża namalowana na obrazku o wymiarach 9×13 cm (obraz w ołtarzu jest kopią z umieszczonym na niej oryginałem), tam także nieopodal kościoła znajduje się kapliczka ze źródłem. W Krasnobrodzie pielgrzymi mieli także możliwość obejrzeć fruwające stworzenia w tzw. ptaszarni oraz historyczny sprzęt i eksponaty geologiczne w muzeum. W Biłgoraju mogliśmy przeżyć duchowe spotkanie ze św. Marią Magdaleną, która wg podań sama w objawieniach domagała się kultu w tym miejscu. W sąsiedztwie kościoła usytuowana jest kaplica Świętej, w której również można zaczerpnąć wody uchodzącej za cudowną.