1 Dziś ostatni dzień miesiąca czerwca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Niech nasz kult do Bożego Serca nie zakończy się wraz z kończącym się miesiącem. Czcijmy Najświętsze Serce Pana Jezusa szczególnie przez pobożne odprawianie Pierwszych Piątków Miesiąca.

 2 Jutro rozpoczniemy nowy miesiąc lipiec, który jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W ciągu tygodnia będziemy w czasie Mszy świętej przed błogosławieństwem odmawiać Litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

3 W środę – przypada liturgiczne wspomnienie św. Tomasza – Apostoła.

4 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

5 W tym tygodniu będziemy przeżywać: PIERWSZY CZWARTEK, PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZĄ SOBOTĘ i PIERWSZĄ NIEDZIELĘ  MIESIĄCA.

a) w Pierwszy Czwartek będziemy się modlić w intencji POWOŁAŃ do Służby Bożej w Kościele powszechnym i w naszej parafii.

b) w Pierwszy Piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Będzie również Msza św. o 07.30. Od godz. 08.30 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedz w Pierwszy Piątek rano od godz. 07. 00, wieczorem od godz. 16.30. do 17.30, ponieważ o 17.30 jest nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA o godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista  półgodzinna  Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.

c) w Pierwszą Sobotę uczcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. Pół godziny przed Mszą św. odmówimy różaniec wynagradzający, za zniewagi uczynione Niepokalanemu Sercu N.M.P.

d) najbliższa niedziela Adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 09.00. 

6 Za wczorajsze sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom z Działów: Halinie Koryl, Elżbiecie Bojda, Agnieszce Papciak, Halinie Barć, Jackowi Popek, Małgorzacie Łojek. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 100 zł. na cele parafialne. Za kwiaty dziękuję rodzinie Agnieszce i Bartłomiejowi Łojek.

7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Wędrychowicz, Ożóg, Papciak, Barć Klęsk, Martoń.

8 Za pracę na rzecz parafii dziękuję klerykowi i jego siostrze.

9 Dziękuję nowożeńcom Anecie i Kamilowi za dar ołtarza bieliznę kielichową i cyborium.

10 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Wyczerpujące informacje są umieszczone na plakacie pielgrzymkowym w gablocie przed kościołem.

11 Proszono, by ogłosić iż jutro w DD Tabor w Rzeszowie ks. Dyrektor rozpocznie Msze św. gregoriańskie za + LESZKA TONDERA.

12 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy życzenia.

13 Dzieciom życzymy bezpiecznych wakacji Panem Bogiem, dorosłym spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.