1 Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla jest świętem patronalnym AKCJI KATOLICKIEJ i KSM – kończy Rok Liturgiczny zwany również  Rokiem Kościelnym.
2 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
3 W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie świętego Andrzeja – Apostoła. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne Życzenia.
4 W czwartek zakończenie nabożeństwa różańcowego za zmarłych polecanych w Wypominkach.
5 W tym tygodniu przypada PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZA SOBOTA i PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA. W piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 07.30 będzie Msza św. Od godz. 08.30 odwiedzę chorych z posługą  Sakramentalną. Spowiedz w pierwszy piątek rano – od godz. 07. 00, wieczorem – od godz. 15.30 do 16.30, ponieważ o 16.30 jest nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Bardzo proszę, aby spowiedzi nie odkładać na sam dzień pierwszego piątku z sakramentu pokuty można korzystać już od poniedziałku. Spowiedz codziennie pół godziny przed nabożeństwem i Mszą świętą. W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo.
6 W sobotę uczcimy Niepokalane Serce N.M.P. Będziemy wynagradzać modlitwą różańcową za grzechy, które ranią Serce Matki Bożej. O godz. 16.30 w sobotę odmówimy różaniec wynagradzający.
7 W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 09.00.
8 SPOWIEDZ PARAFIALNA PRZED ŚWIĘTAMI Z UDZIAŁEM KSIĘŻY Z DEKANATU PLANOWANA JEST W CZWARTEK – 21GRUDNIA.
9 Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy czas ADWENTU, który ma nas przygotować na ostateczne przyjście Chrystusa, oraz na chrześcijańskie przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. W naszej parafii, codziennie w tygodniu o godz. 17.00 będą odprawiane Msze św. roratnie, które nam pomogą przygotować się duchowo na przeżywanie tajemnicy Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszam wszystkich na Roraty dzieci z lampionami. 
 10 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom i panom: Grażynie Wójcik, Marcie Wójcik, Jolancie Domino, Henrykowi Drążek, Maciejowi Dziobek. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na potrzeby parafii.
11 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Niemiec, Zając, Szczepan, Wolan, Wolan.  
12 W ciągu tygodnia, do czwartku pół godziny przed Mszą św. modlimy się za  naszych   zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek,  modlimy się na Różańcu, w środę odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
13 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym.
14 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.
15 Wystawienie Najświętszego sakramentu i Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana