1 W wtorek – liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
3 W czwartek będziemy przeżywać uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Będzie Msza święta rano o godz. 08.00 i wieczorem o godz. 18.00.   
4  W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna adoracja w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
5  W najbliższą pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce N.M.P. – rozpoczniemy kolejny cykl PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA.O godz. 17.00 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy różaniec wynagradzający z rozważaniem 15 minutowym jednej tajemnicy różańcowej następnie Msza święta bez kazania. Serdecznie zapraszam do przeżywania nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.
6 Najbliższa niedziela Adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 09.00. 
7 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Marcie i Magdalenie Bąk, Agnieszce i Annie Kucab. Grupa sprzątająca złożyła 60 zł. na środki czystości. Do kwiatów dołożyły się Krystyna Lubas, Natalia Mediratta.
 8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy Koloni : Bałchan, Pytko, Kucharzyk, Gargaś, Stefanowicz, Stefanowicz.
9 Za porządek na cmentarzu dziękuję mieszkańcom Babicy – dołu:     Bogusławie Głuchowskiej, Sebastianowi Szczepek, Tomaszowi Wójcik,  Jackowi Pasternak, Wiesławowi Frankowskiemu, Tomaszowi Kołodziej, Krzysztofowi Adamskiemu, Jackowi Zielińskiemu, Wiesławowi Jakubowicz, Grzegorzowi Wójcik, Adamowi Zielińskiemu.
10  Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
11 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składam serdeczne życzenia.  
12 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia i wielu łask wypływających z Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca N.M.P.