1 Dzisiejsza II Niedziela Wielkiego Postu jest dniem modlitwy za Kościół Misyjny, zbierana jest ofiara do puszek na cele misyjne. Modlitwą i ofiarą wspomagajmy Dzieło Misyjne Kościoła.
2 W środę, pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
3 W tym tygodniu wypada: PIERWSZY CZWARTEK, PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZA SOBOTA i PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA.
4 W Czwartek modlić się będziemy w intencji Powołań do Służby Bożej.
 5 W CZWARTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI  Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM O GODZ. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
6 W Piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Będzie również Msza  św., o godz. 7.30. Od godz. 08.30 nawiedzę chorych z posługą sakramentalną.
7 Spowiedz w piątek rano od godz. 07.00, wieczorem od godz. 15.30 do 16.30. Spowiedz codziennie pół godziny przed Mszą św. i nabożeństwem.
8 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Litanię do Bożego Serca i o godz.16.45 będzie Droga  Krzyżowa. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
9 W Sobotę uczcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. Pół godziny przed Mszą św. o godz. 16.30 odmówimy różaniec wynagradzający wraz z rozważaniem tajemnic i Msza św.
10 Najbliższa niedziela – adoracyjna. Na Mszy św. o godz. 15.00 zmiana tajemnic różańcowych.
11 GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ  O GODZ.15.00 Z KAZANIEM PASYJNYM, następnie Msza św. bez homilii. Pół godziny wcześniej  (14.30 )będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich którzy w ciągu tygodnia nie uczestniczyli w tym nabożeństwie. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.
12 Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 16. 03. – 18.03. 2018 r.
13 SPOWIEDZ przedświąteczna dla naszej  parafii z udziałem księży z Dekanatu planowana jest na dzień 23 marca (piątek).
14 Zachęcam do wielkopostnej jałmużny. Na bocznych ołtarzach wyłożone są  wielkopostne skarbonki. Skarbonki będą zbierane w niedzielę Miłosierdzia  i przeznaczone dla ubogich.
15 W niedzielę, 4 marca, przeżywać będziemy imieniny biskupa seniora Kazimierza Górnego. Panu Bogu będziemy polecać czcigodnego Solenizanta.
16 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom i panom: Barbarze Wójcik, Krystynie Haligowskiej, Dorocie Drozd, Stanisławowi Dral, Jerzemu Pasternak, Mariuszowi Pokrywka. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 120 zł. na  cele parafialne, p. Julia Pokrywka 70 zł.
17 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Dobrzański, Krok, Bosek, Dobrzański, Pękosz, Betlej.
18 Zachęcamy do pogłębiania naszej wiary poprzez czytanie prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.
19 WSZYSTKIM ŻYCZĘ WIELU ŁASK POTRZEBNYCH DO GODNEGO  PRZEŻYWANIA WIELKIEGO POSTU.