1 Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia o godzinie 18.00 jest Msza św., po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe na które serdecznie zapraszamy.
2 Bardzo dziękuję za ks. Proboszczowi z Strzyżowa za wygłoszone Słowo Boże i Wam  wszystkim za złożone ofiary na rzecz budującego się kościoła p.w. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara w Strzyżowie.
3 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 4 W piątek będziemy przeżywać uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Będzie Msza święta rano o godz. 08.00 i wieczorem o godz. 18.00. W piątek ze względu na uroczystość nie ma postu od pokarmów mięsnych.
5 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i pół godzinna  adoracja w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
6 W sobotę planujemy prace remontowe przy domu parafialnym na parkingu kościelnym gdzie chcemy zrobić sanitariaty. Bardzo bym prosił kilkunastu panów do pomocy z łopatami i  przyborami do skuwania tynku na godzinę 08.00, aby w miarę szybko wykonać część   zaplanowanych prac.
7 Najbliższa niedziela Adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 09.00.
8 Za wczorajsze sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom z Działów: Danucie Drążek, Katarzynie Bieda, Krystynie Martoń, Ewie Klęsk, Anecie Sworst. Grupa sprzątające złożyła 30 zł. na środki czystości.
9 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Bukała, Zaremba, Ciura, Jakóbski, Szymański.
10 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Wyczerpujące informacje są umieszczone na plakacie pielgrzymkowym w gablocie przed kościołem.
11 Ogłoszenie społeczne – Odbiór worków na śmieci wraz z kodami dla miejscowości Babica 25. 2018 r. w Domu Ludowym w godzinach 10.00 – 17.00. Odbiór worków na śmieci wraz z kodami dla miejscowości Wyżne 25. 06. 2018 r. w Domu Ludowym w Wyżne w godzinach 10.00 – 17.00.
12 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Dawid Dziedzic z Babicy z Pauliną Bomba  z Rzeszowa – Słociny. Zapowiedz 2.
13 W wtorek o godz. 14.00 będzie Msza święta pogrzebowa za + ADELĘ WÓJCIK. Pół godziny wcześniej będzie różaniec w kościele. Polećmy + Adelę Bożemu Miłosierdziu.
14 Solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia i wielu łask wypływających z Najświętszego Serca Pana Jezusa.