1 Dzisiejsza Niedziela zwana Misyjną rozpoczyna w Kościele powszechnym Tydzień Misyjny. W ciągu tego tygodnia będziemy modlić się o rozwój Dzieła Misyjnego Kościoła, będziemy modlić się za wszystkich Misjonarzy – duchownych i świeckich. Będziemy prosili Pana Boga o powołania misyjne.
2 W wtorek w Czudcu w Domu Parafialnym o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Parafialnych Kół Caritas naszego Dekanatu z okazji 25 lecia powstania naszej Diecezji. Proszę, aby członkowie naszego Caritas Parafialnego wzięli udział w tym spotkaniu.
3 W środę – NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone z różańcem.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z różańcem. O godz. 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe.
5 W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie świętych Apostołów SZYMONA i JUDY TADEUSZA. Wszystkim solenizantom składamy najlepsze Życzenia.
6 W nocy z soboty 28 na niedzielę 29 października o godzinie 3 przesuniemy zegarki na godzinę 2. Czyli śpimy o godzinę dłużej.
 7 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom: Zofii Szczepan, Lidii Pokrywka, Małgorzacie Szczepek, Katarzynie Kołodziej, Jackowi Pasternak, Wojciechowi Pasternak. Sprzątający złożyli ofiarę 120 zł, na środki czystości. Dziękuję nowożeńcom z wczorajszego ślubu za kwiaty.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Frankowski, Niedziałek, Piwko, Bełch, Pokrywka.
9 W następną niedzielę przypada rocznica POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA. W czasie Eucharystii będziemy dziękować Panu Bogu za nasz parafialny Kościół i będziemy się modlić za wszystkich, którzy go budowali wkładając niemały trud w jego powstanie w tych niełatwych dla Kościoła czasach.
10 Zbliża się miesiąc Listopad poświęcony wszystkim, którzy odeszli już do wieczności, a potrzebują naszej modlitewnej pomocy. Kartki wypominkowe są na 2 bocznych ołtarzach oraz z tyłu Kościoła na sztaludze z prasą katolicką. Nie organizujemy specjalnej spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych ponieważ niedawno przeżywaliśmy spowiedz w ramach Renowacji Misji Parafialnych.  Jednakże z sakramentu pokuty będzie można  skorzystać w ciągu tygodnia – pół godziny przed różańcem. Proszę, aby spowiedzi  nie odkładać na ostatnią chwilę.
11 O poprowadzenie różańca w tym tygodniu poproszę: w poniedziałek Różę p. Adeli Wójcik i Zofii Materna, w wtorek uczniów klasy 5 w środę Szkolne Koło Caritas, w czwartek Radę Parafialną, w piątek Różę pana Mariana Pszonki, w sobotę  młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
12  Za pracę na cmentarzu dziękuję panom Henrykowi Pokrywka, Sebastianowi Szczepek i panu kościelnemu.Za pracę na rzecz parafii dziękuję panu Antoniemu Pasternak.
13 Ogłoszenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 14 Serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach Różańcowych. Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.