1 W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia następujących  Świętych: w poniedziałek – św. ojca Pio, w piątek – św. Wincentego a Paulo, w sobotę – św. Wacława, w niedzielę – świętych Archaniołów -Michała, Gabriela, Rafała.

 2 Jutro (poniedziałek 23. 09. 2019), Punkt lekarski w Babicy zaprasza wszystkich mieszkańców Babicy i okolic na bezpłatne, profilaktyczne badanie słuchu oraz wzroku w godzinach 11.00 – 13.00. Treść ogłoszenia umieszczona jest w gablocie parafialnej.

 3 W środę, pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ.

 4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza święta. 

 5 Za wczorajsze sprzątanie kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Helenie Uliasz, Magdalenie Urban, Joannie Jabłońskiej, Wiesławie Jacek, Marii Szczęch. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 50 zł. na potrzeby parafii.

 6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kuś, Niedziałek, Niedziałek, Kowalik, Piotr Urban.

 7 Bardzo proszę, aby w najbliższą sobotę o czystość na cmentarzu zadbali parafianie z Przylaska.

  8 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.

  9 Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu Imieniny, Urodziny, Rocznice –  składamy serdeczne Życzenia.

 10 Całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom życzymy spokojnego tygodnia i wielu łask od Pana Boga w codziennych zajęciach.