1 Wczoraj młodzież z klasy 8 naszej parafii przyjęła sakrament Bierzmowania. Życzymy im, aby napełnieni Duchem Świętym odważnie wyznawali wiarę w Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego.

  2 W środę nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3 W środę w liturgii wspominamy Narodzenie świętego Jana Chrzciciela.

  4 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

 5 W najbliższy piątek dzieci i młodzież szkolna kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego będzie po zakończeniu roku szkolnego w poniedziałek 29 czerwca 2020r. o godz. 08.00.

 6 Za wczorajsze posprzątanie Kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom z Przylaska: Annie Caban, Natalii Józefczyk, Małgorzacie Piela, Annie Czarnik, Darii Kondrackiej.

7 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom dzieci pierwszokomunijnych.

8 Za posprzątanie cmentarza dziękuję mieszkańcom Babica – dołu: Sebastianowi Szczepek, Jackowi Pasternak, Jackowi Zielińskiemu, Bogusławie Głuchowskiej, Stanisławowi Pokrywka, Władysławie Bardzik. Proszę, aby mieszkańcy Babicy – dołu w poniedziałek dokończyli sprzątanie cmentarza,  tak od godz. 17.00. Za wykoszenie trawy kosiarką rotacyjną na cmentarzu dziękuję Pawłowi Borowiec.

9 Zachęcam do pogłębiania wiary i wiedzy poprzez  czytanie prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem.  Z prasy katolickiej pozostała tylko Niedziela i Gość Niedzielny. Znajdziemy tam ciekawe artykuły, które pomogą nam pogłębić nasza wiarę i wiedzę.

10 W ciągu całego tygodnia o godz. 17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej adoracji Pana Jezusa w ciszy oraz okazja do spowiedzi świętej. O godz. 17.40 nabożeństwo do N.S.P.J. i Msza św.

11 Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Wojciech Kidacki z Babicy z Dorotą Adydan z par. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kielcach. Zapowiedź 3.

12 Wszystkim, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje Imieniny składam serdeczne Życzenia.

13 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.