1 Przeżywamy w Kościele TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Myślą przewodnią tego tygodnia modlitw są słowa zaczerpnięte z księgi Wyjścia:„ Prawica Twoja wsławiła się mocą”.
2 Dziś przypada dzień Babci jutro dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach żyjących i zmarłych.
3 W ŚRODĘ po porannej Mszy św. nabożeństwo do M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo z Mszą  św.
a) w piątek na Mszę św. zapraszam młodzież z klasy 3 Gimnazium, która przygotowuje się do Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie w Kościele.
5 W niedzielę będzie spotkanie opłatkowe na plebanii dla Zespołu Caritas parafialnego i Akcji Katolickiej o godz.16.00.
6 W niedzielę, 28 stycznia będziemy przeżywać 65. Światowy Dzień Trędowatych. Będziemy modlić się za misjonarzy pracujących wśród trędowatych.
7 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom: Elżbiecie Salach, Agnieszce Salach, Danucie Choma, Marzenie Urban. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 80 zł. na cele parafialne, rodzina Kinga i Łukasz Piecuch 40 zł.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Dec, Gawron, Michałowicz, Sikora, Pokrywka.
9 Proszono, by ogłosić iż osoby bezrobotne mogą starać się o dotację na założenie działalności gospodarczej do wysokości 49 000. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
10 W ciągu tygodnia Msze święte rano o godz.07.30 do czwartku łącznie. Od piątku wieczorem o godz. 17.00.
11 Dziś po Mszach świętych ofiarą do puszek wspieramy rodzinę z Blizianki dotkniętą  pożarem.
12 WIZYTA DUSZPASTERSKA
a) PONIEDZIAŁEK – od 14.45. Od pana Marka Dobrzańskiego, prawa strona w kierunku Rzeszowa, do wąskiej drogi asfaltowej prowadzącej do torów / 5 domów / oraz domy za torami rodziny Pękosz, Betlej, Budzyń oraz pozostałe domy – zakończenie u pana Ignacego Pietrzyka.
b) WTOREK – od 14. 45. od pani Danuty Betlej – do p. Wojciecha Bałchan.
c) ŚRODA – od 14. 45. Od p. Marii Łyszczek z szkoły.
d) CZWARTEK – od 16.30. Kosina. Od p. Mieczysława Piskadło.
13 Zachęcam do pogłębiania wiary przez czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.
14 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.