1 W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina następujących świętych: w poniedziałek św. Piusa X, w wtorek Najświętszej Maryi Panny – Królowej, w środę błogosławionego Władysława Findysza – kapłana, męczennika -Uroczystości diecezjalne będą miały miejsce w Nowym Żmigrodzie o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach, w czwartek św. świętego Bartłomieja – Apostoła, w sobotę – uroczystość Matki Boskiej – Częstochowskiej.
 2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 3   W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza święta.
5 Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę – 27 sierpnia w Rzeszowie przy Katedrze. Początek o godz. 11.00. Msza św. o godz. 12.00.
6 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom: Małgorzacie Szmigiel, Agacie Marcinowskiej, Beacie Gosztyła, Andrzejowi Lenart. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na prace parafialne.
 7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Cupryś, Cupryś, Sworst, Pasternak, Cieśla, Wiater.
8 Bardzo dziękuję wszystkim, którzy trudzili się przy przygotowaniu Wieńców Dożynkowych na uroczystość Matki Bożej Zielnej. Niech dobry Bóg błogosławi wasz trud a Matka Boża uprasza wam potrzebne łaski.
9 Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Babicy zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych na spotkanie informacyjne dnia 25.08.2017 o godzinie 16.30.
10 Proszę, aby o porządek na cmentarzu w tym miesiącu w najbliższą sobotę zatroszczyli się mieszkańcy Babica – góra.
11 Pragnę podziękować panom Romanowi Sidor i Rafałowi Sidor za pracę na rzecz parafii związaną z wymianą okien na plebanii. Zostało zamontowanych 10 nowych okien i w ten sposób w kilku etapach zostały wymienione wszystkie okna.
12 ZPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
a) Mateusz Bełch, syn Jana i Krystyny Graboń zam. w Babicy z Agnieszką Szala, córką Stanisława i Genowefy Słaby zam. Błażowej Dolnej. Zapowiedz 3.
b) Łukasz Bialic, syn Jerzego i Anny Szeliga zam. w Lubeni z Pauliną Sawicką, córką Andrzeja i Marii Hajt zam. w Babicy. Zapowiedz 2.
13 Wszystkim życzę sokojnego tygodnia pod opieką Matki Bożej.