1 Przeżywamy w Kościele TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Myślą przewodnią tego tygodnia modlitw są słowa zaczerpnięte z księgi Wyjścia: Dąż do sprawiedliwości.

2 Jutro przypada dzień Babci  i Dziadka. Pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach żyjących i zmarłych. W czasie Mszy św. będziemy polecać ich Bożej opiece i Bożemu Miłosierdziu.

3 W ŚRODĘ po porannej Mszy św. NABOŻEŃSTWO do M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.

4 W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo z Mszą  św.

5 W PIĄTEK 25 stycznia w święto Nawrócenia św. Pawła zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6 W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 09.00 ze śpiewem kolęd wystąpi Zespół Pieśni „Lubeńka” z Lubeni. Po Mszy świętej krótki koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.

7 W niedzielę 27 stycznia w Domu Ludowym o godz.16.00.odbędzie spotkanie opłatkowe dla GRUP PARAFIALNYCH: Rady Duszpasterskiej, Caritas parafialnego i Akcji Katolickiej.

8 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła dziękuję panu kościelnemu Ryszardowi.

9 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Krzysztofa Grzebyka, Łętowski, Pietrzk, Pietrzyk, Jakóbowicz, Grzesik.

10 W ciągu tygodnia do czwartku łącznie Msze święte rano o godz.07.30. w piątek i sobotę Msza św. o godz. 17.00.

11 WIZYTA DUSZPASTERSKA

a) PONIEDZIAŁEK – od 14.30. Od pana Marka Dobrzańskiego, prawa strona w kierunku Rzeszowa, do wąskiej drogi asfaltowej prowadzącej do torów / 5 domów / oraz domy za torami rodziny Pękosz, Betlej oraz pozostałe domy – zakończenie u pana Ignacego Pietrzyka.

b) WTOREK – od 14. 45. Kolonia – od pani Danuty Betlej – do p. Wojciecha Bałchan.

c) ŚRODA – od 16.00. Kosina. Od p. Mieczysława Piskadło.

d) CZWARTEK – od 15. 00. Osiedle. Od p. Marii Łyszczek z szkoły.

12 Zachęcam do pogłębiania wiary przez czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.

13 Zmarł nasz parafianin z Działów + MARIAN  ŁYSZCZEK. Jego pogrzeb będzie w czwartek 24 stycznia w naszym kościele o godz. 13.00. Bożemu Miłosierdziu polećmy Jego duszę.

14 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia w mocy Bożego Ducha.