1 Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Panu Bogu i Matce Bożej zawierzamy dzieci komunijne oraz ich rodziny.

2 Jutro przypada 19 rocznica konsekracji biskupiej – ks. Biskupa Jana Wątroby – Ordynariusza naszej diecezji. Bożej opiece polecamy naszego Pasterza.

3 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie z nabożeństwem majowym.

4 W czwartek o godz. 16.30 – 17.30 będzie SPOWIEDZ dla dzieci przeżywających  ROCZNICĘ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Po Mszy św. będzie próba w kościele.

5 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem  majowym. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość półgodzinnej adoracji w ciszy. O godz. 17.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, następnie będzie nabożeństwo majowe i Msza święta.

6 W piątek przypada liturgiczne wspomnienie  MATKĘ BOŻEJ – WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH. Odpust w parafii Wyżne.

7 W niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o godz.10.00 dzieci z klasy czwartej będą przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

8 W niedzielę ofiara będzie przeznaczona na diecezjalne Radio Via. Naszą modlitwa i ofiarą wesprzyjmy diecezjalną katolicką rozgłośnię. Proszę, aby panie z Caritas przeprowadziły zbiórkę.

9 W niedzielę będziemy przeżywać DZIEŃ MATKI – pamiętajmy o naszych mamach, tych żyjących i tych zmarłych.

10 Za wczorajsze sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom z Przylaska: Ewelinie Materna, Michałowi i Małgorzacie Szpond, Mariuszowi Wróbel, Adamowi Chyłek, Danucie Chorzępa. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 100 zł., na potrzeby parafii, p. Kazimiera Jedziniak 40 zł., p. Teresa Machowska 30 zł.

11 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy również rodzinom z Przylaska: Kut, Bieda, Dryja, Kichman, Kondracka.

12 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adrianna Drążek z Babicy z Konradem Kurzawskim z Krakowa z par. M.B. Fatimskiej. Zapowiedz 3.

13 Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach majowych, nie żałujmy naszego czasu dla Pana Jezusa i Jego Matki. Niech nasz śpiew litanii do Matki Bożej będzie wyrazem wdzięczności za tak wiele otrzymanych łask.