1 Przeżywamy dziś Drugi Światowy Dzień Ubogich. Hasłem tego dnia są słowa psalmu „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Bożemu Miłosierdziu polecamy dziś wszystkich ubogich materialnie i duchowo.
2 W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu wspominamy: w wtorekświętego Rafała Kalinowskiego, w środę – Ofiarowanie N.M.P., w czwartek – św. Cecylii, w sobotę – św. Męczenników Wietnamskich.
3 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie  z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
4 W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.
5 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych  wypisanych w Wypominkach.
6 W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez trwającą  NOWENNĘ. W następną niedzielę przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Bożego Serca i Akt poświęcenia parafii Jezusowi Chrystusowi – Królowi Wszechświata.
 7 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Agacie Marcinowskiej, Edycie Rusinek, Grażynie Dymnickiej. Rodziny sprzątające złożyły ofiarę 30 zł., Maria Rusinek 50 zł.
8 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Buż, Lisowski, Buż, Lekki, Kucab, Kowal.
9 Proszono, aby ogłosić, iż w najbliższym czasie w porozumieniu z Urzędem Gminy w Czudcu firma Skyware będzie tworzyć infrastrukturę sieci Internetu światłowodowego w Babicy.
10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym.
11 Listopad to miesiąc poświecony modlitwie za zmarłych. Poprzez zyskiwane odpusty, różaniec, Koronkę pomagajmy duszom w Czyśćcu cierpiącym. W ciągu tygodnia, pół godziny przed Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę  modlimy się na Różańcu, w środę i piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
12 Dziś (niedziela) o godz. 14.00 w naszym kościele będzie Msza św. pogrzebowa za + Martę Bąk. Bożemu Miłosierdziu polećmy jej duszę.
13 Niech dobry Bóg otacza nas wszystkich swoją ojcowską opieką.