1 Przeżywamy nasze wspólne Rekolekcje Parafialne Wielkopostne, które mają mam pomóc nie tylko dobrze przygotować się na Święta Wielkanocne ale też mądrze przeżyć nasze życie, aby kiedyś z czystym  sercem i świadomością dobrze przeżytego życia stanąć przed Panem Bogiem.
2 Jutro ( 19 marca) w liturgii będziemy wspominać świętego Józefa – Opiekuna Pana Jezusa i Oblubieńca N.M.P. W dniu Imienin pamiętajmy w modlitwie o zmarłym ks. Józefie Trzeciaku długoletnim proboszczu tej parafii. Jutro w Jego intencji będzie odprawiona Msza święta. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne Życzenia.
3 W ŚRODĘ  nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ  będzie po Mszy świętej ze względu na Spowiedz przedświąteczną w parafii Wyżne.
4 W CZWARTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI  Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ GIMNAZJUM O GODZ. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
5 W PIĄTEK będziemy przeżywać naszą PARAFIALNĄ SPOWIEDZ  PRZEDŚWIĄTECZNĄ z udziałem księży z dekanatu. Program Spowiedzi. O godz. 08.30 będzie Msza święta na rozpoczęcie Spowiedzi. Spowiedz przed południem będzie od godziny 09.30 do godziny 12.00, z półgodzinną przerwą od 11.00 – 11.30. Po południu Spowiedz będzie od godz. 14.30 do godziny 17.00, z półgodzinną przerwą od 16.00 – 16.30. O godzinie 14.30 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej  Adoracji Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i o godz.17.00  będzie DROGA    KRZYŻOWA, następnie będzie Msza święta.
5 W sobotę Msza św. będzie rano o godz. 07.30 ze względu na całodniową Spowiedz w Czudcu.
6 Następna niedziela to Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
7 GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ  O GODZ.15.00 Z KAZANIEM PASYJNYM, następnie Msza św. bez homilii. Pół godziny przed nabożeństwem Gorzkich Żali będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich którzy w ciągu tygodnia nie uczestniczyli w tym nabożeństwie. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.
 8 W zakrystii można nabyć baranki z Caritasu na stół wielkanocny, ofiary z nich przeznaczone są na rzecz ludzi ubogich. Baranek 5 zł.
9 Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom: p. Marii Rataj 100 zł., p. Czesława Wójcika 120 zł, p. Józefa Pasternaka 100 zł. oraz osobom indywidualnym: Krystyna Lasota 50 zł., Zofia Pasternak 30 zł., rodzina Bieszczad 30 zł.
10 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom: Marii Łyszczek, Krystynie Lasota, Leśniak Marzenie, Ewelinie Piskadło Justynie Jelińskiej i Dawidowi Sawickiemu. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 70 zł. na cele parafialne.
11 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Bojda, Kalisz, Pijar, Tomaka, Giepert. Sprzątanie kościoła będzie po Mszy św. o godz. 08.00.
12 W następną niedzielę w ramach szkolnego kiermaszu uczniowie z Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać po Mszach św. własnoręcznie zrobione wielkanocne ozdoby. Ofiary dowolne.
13 Na koniec dziękuję ks. Pawłowi za poprowadzenie tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii oraz wam za udział w tych ćwiczeniach duchownych. Wszystkim życzę spokojnego tygodnia i dobrze odbytej Spowiedzi wielkopostnej. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.