1 Przed nami trzeci i ostatni tydzień Adwentu. Już bezpośrednio przygotowujemy się do przeżywania pamiątki Narodzin Pana Jezusa przez udział w Mszach Roratnich i Nowennie do Dzieciątka Jezus.  
2 W związku z Spowiedziami przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym Dekanacie – Msze święte w naszej parafii w tym tygodniu będą rano. Od  poniedziałku do soboty o godz. 07.30. W czwartek w dzień Spowiedzi parafialnej Msza św. będzie o godz.. 08.30. 
3 Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w wtorek 19 grudnia na godz. 18.00 w salce parafialnej.
4 W środę, nabożeństwo do M. B. Częstochowskiej i Dzieciątka Jezus po Mszy świętej.
5  W czwartek W NASZEJ PARAFII BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ SPOWIEDZ PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA Z UDZIAŁEM KSIĘŻY Z DEKANATU. O godz. 08.30 będzie Msza św. na rozpoczęcie Spowiedzi. Spowiedz przed południem będzie od godziny 09.30 do godziny 12.00, z półgodzinną przerwą od 11.00 – 11.30. Po południu Spowiedz będzie od godz. 14.30 do godziny 17.00, z półgodzinną przerwą od 16.00 do 16.30. bardzo proszę, by w miarę możliwości przed południem przystąpili do spowiedzi wszyscy, którzy są do w domu. Po południu z spowiedzi będą korzystać wracający z pracy, dzieci z szkoły. Bardzo proszę, spowiedzi nie odwlekać, aby w tym dniu przystąpić do sakramentu pokuty.
6 Również w czwartek po spowiedzi parafialnej o godz. 17.00 będziemy montować Szopkę oraz choinki. Bardzo proszę o pomoc panów z Rady Parafialnej i kilku chętnych panów do pomocy. O ubieranie choinek proszę również młodzież z KSM i ministrantów starszych.
7 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z Nowenną do Dzieciątka Jezus. Po Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odprawimy Nowennę i odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
8 Wigilia w tym roku przypada w niedzielę. Księża Biskupi zwracają się z prośbą aby przez cały dzień wigilijny łącznie z Wieczerzą wigilijną powstrzymać się od pokarmów mięsnych. Prosimy, aby w niedzielę nie podawać pokarmów mięsnych.
9 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom i panom: Ewie Grzebyk, Urszuli Buż, Urszuli Bury, Joannie Grzebyk, Krzysztofowi Grzebyk, Zbigniewowi Antosz. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 120 zł. na potrzeby parafii.
10 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Tomoń, Wanat, Baran, Niedziałek, Adamski.
11 W zakrystii są do nabycia opłatki.
12 Serdecznie zapraszam do udziału w Roratach i Nowennie do Dzieciątka Jezus.