1 W ŚRODĘ pół godziny przed Mszą św. NABOŻEŃSTWO do M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.

2 W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie     wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza  święta.

3 W Piątek wypada święto Katedry świętego Piotra.

4 W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Polikarpa – biskupa i męczennika.

5 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła wewnątrz i na zewnątrz oraz za kwiaty dziękuję rodzinom: Marzenie Urban, Grażynie Dec, Katarzynie Gawron, Annie Michałowicz, Piotrowi Pokrywka, Agnieszce Pokrywka. Sprzątający rejon złożył ofiarę 60 zł., na środki czystości.

6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Łyszczak, Wilk, Moskwa, Dobrzański, Wójcik Wiesław.

7 Na tablicy ogłoszeń umieszczona jest informacja dotycząca utworzenia parkingu dla samochodów osobowych – obok szkoły. Można się z nią zapoznać.

8 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.

9 Dzieciom przeżywającym czas ferii szkolnych życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku z Panem Bogiem. Niech dzieci pamiętają o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.

10 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia w mocy Bożego Ducha.