1 Dzisiejszą ofiarą do puszek wspieramy naszą diecezjalną rozgłośnię –  katolickie  RADIO VIA w ramach przeżywanego 52 Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu.
2 Jutro przypada 79 rocznica napaści Rosji na Polskę. W czasie Mszy św. będziemy modlić się o pokój w Europie i w naszej Ojczyznie.
3 W wtorek w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona  dzieci mi młodzieży na Mszę św. zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii a szczególnie i obowiązkowo młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania z klasy 7, 8 i 3 gimnazjum.
4 W środę przypada  liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny – pojednawczyni grzeszników – Matki Bożej z La Salette.
 5 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 6 W środę na Mszę świętą zapraszam rodziców dzieci z klasy trzeciej, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej Komunii świętej. Po Mszy świętej będzie dla rodziców spotkanie w Kościele.
7 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo z Mszą  św.
8 W piątek przypada liturgiczne święto św. Mateusza – apostoła i ewangelisty.
9 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Marii Niedziałek, Magdalenie Niedziałek, Janinie Kuś, Agacie Szczęch, Joannie Jabłońskiej. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 50 zł.
10 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kowalik, Szurlej, Pasternak, Szurlej, Pasternak, Długoń.
11 Proszono, aby ogłosić iż 19 września w Urzędzie Gminy w Czudcu o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dotyczące dofinansowania termomodernizacji budynków mieszkalnych oraz wymiany zródła ciepła. Tekst ogłoszenia zamieszczony jest w gablocie parafialnej.
12 Pan weterynarz przypomina o obowiązkowym szczepieniu psów przeciwko wściekliznie. W Babicy szczepienie będzie w sobotę 22 września. Tekst ogłoszenia zamieszczony jest w gablocie parafialnej.
13 Za pracę na rzecz parafii –  za wstawienie drzwi w budynku na parkingu dziękuję panom: Romanowi i Rafałowi Sidor.
14 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.
15 Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu Imieniny, Urodziny, Rocznice –  składamy serdeczne Życzenia.
16 Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia i wielu łask od Pana Boga w codziennych zajęciach.