1 W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia następujących świętych – w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, w wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę – św. Łukasza ewangelistę, w piątek  – św. Jana Kantego, w sobotę – bł. Jakuba Strzemię.
2  W środę – NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ   połączone z różańcem.
3  W czwartek na Różaniec i Mszę św. zapraszam uczniów z klasy trzeciej gimnazjum. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z różańcem. O godz. 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe.
a) W PIĄTEK PO MSZY ŚWIĘTEJ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW
5 W następną niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka będzie przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.
6 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Magdalenie Urban, Helenie Uliasz, Wiesławie Jacek, Bogusławie Saneckiej, Marcie Urban, Magdalenie Zając. Sprzątający złożyli ofiarę 30 zł, na środki czystości.
7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Pasternak, Kołodziej, Pokrywka, Pasternak, Szczepan, Szczepek.
8 Pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom Przylaska, Kosiny, Osiedla i Radzie Parafialnej za prace porządkowe na cmentarzu i przy kaplicy cmentarnej. Dziękuję panom i paniom: Sebastianowi Szczepek, Antoniemu Pasternak, Robertowi Materna, Piotrowi Różewicz, Piotrowi Szczepan, Henrykowi Pokrywka, Zofii Przybyła, Marianowi Pszonka, Krzysztofowi Wiater, Krzysztofowi Lassota, Andrzejowi Wiśniowskiemu, Mariuszowi Wróbel, Adamowi Chyłek, Hubertowi Materna, Tadeuszowi Szpond, Marii Szpond, Maciejowi Szurlej, Antoniemu Kalisz, Renacie Wajda, Krystynie Lassota, Marianowi Rynkiewicz, Krzysztofowi Rynkiewicz. Za pracę koparką dziękuję p. Stanisławowi Ciura. Za wyczyszczenie posadzki w kaplicy cmentarnej dziękuję p. Krzysztofowi Barć i p. kościelnemu.
9 Wykonane prace przy kaplicy cmentarnej. Pomalowanie dachu kaplicy, pomalowanie wnętrza kaplicy, wyczyszczenie posadzki kaplicy i uzupełnienie fugi w posadzce, odprowadzenie wody deszczowej, odnowienie obrazów stacji Drogi Krzyżowej, odnowienie 4 obrazów wiszących w kaplicy. Prace związane z obejściem kaplicy będą podjęte w następnym roku.  
10 O poprowadzenie różańca w tym tygodniu poproszę: w poniedziałek Różę p. Zofii Piskadło, w wtorek uczniów z klasy 6 w środę Różę p. Heleny Kulig, w czwartek Akcję Katolicką, w piątek KSM w sobotę  Różę pana Stanisława Drążka.
11 Jutro nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo pół godziny pózniej o godz. 17.30. Jutro jest pogrzeb ks. Proboszcza z Zaborowia w jego miejscowości rodzinnej. Poprzez prace drogowe mógłbym nie zdążyć na godz. 17.00.
12  Serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych, możemy sobie i naszym bliskim wyprosić wiele łask. Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.  
13 Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłego parafianina Jakuba Szczepana i zmarłego ks. Proboszcza z Zaborowia. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…