1 Przeżywamy dziś XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Ofiarą do puszek wesprzyjmy młodzież zdolną, chcącą się  kształcić a pochodzącą z rodzin ubogich materialnie. Zbiórkę do puszek prowadzi młodzież naszej parafii  przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania.
2 Dziś również Dzień Nauczyciela – pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach żyjących i zmarłych.
3 W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia następujących świętych: w poniedziałek – św. Teresę od Jezusa, w wtorek – św. Jadwigę Śląską, w środęśw. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek – św. Łukasza ewangelistę, w sobotę – św. Jana Kantego.
4 W środę – NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone z różańcem.
5 W środę zapraszam dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami na Różaniec i Mszę świętą. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej otrzymają poświęcone różańce i będą prowadziły różaniec.
6 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z  różańcem. O godz. 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista  półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i będzie nabożeństwo różańcowe.
7 W następną niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka będzie  przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.
 8 O poprowadzenie różańca w tym tygodniu poproszę: w poniedziałek  – Różę p. Zofii Piskadło,w wtorek – uczniów z klasy 5,w środę – dzieci komunijne, w czwartek –  młodzież przygotowującą się do Bierzmowania w piątek – Różę p. Heleny Kulig, w sobotę  – Różę p. Stanisława Drążka.
9 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Franciszce Stec, Bożenie Pokrywka, Maksymilianowi Mazur, Halinie Jucha, Annie Piwko. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 50 zł.
10 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Kokot, Pasternak, Kucab, Rożek, Pomianek, Zieliński.
11 Za pracę na rzecz parafii przy remoncie sanitariatów dziękuję p. Tomaszowi Kołodziej, Ignacemu Pietrzyk, p. Janowi Jucha. Została docieplona część domu na parkingu obejmująca sanitariaty.
12 Dziękuję za ofiarę złożoną na rzecz prac parafialnych.
 13 Dziękuję również p. Tadeuszowi Szpond za gruntowną konserwację i złocenie obudowy wokół tabernakulum.
14 W tym roku mieliśmy jeszcze ocieplić kaplicę cmentarną. Niestety te prace zostaną wykonane dopiero na wiosnę ponieważ w tym roku zostało już wykonanych trochę prac parafialnych. Dlatego proszę o zrozumienie. Na wiosnę jak Pan Bóg pozwoli z Bożą i ludzką pomocą podejmiemy ciąg dalszych prac przy kaplicy.
 15 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Waldemar Grzesik z Świlczy i Elżbieta Jakóbowicz z Babicy. Zapowiedz 3.
 16 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.
17 Serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach Różańcowych. Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.