1 W ŚRODĘ  nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ  będzie po Mszy świętej ze względu na Spowiedz przedświąteczną w Połomi.
2 W CZWARTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI  Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM O GODZ. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
 3 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i o godz.16.45  będzie DROGA    KRZYŻOWA. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
4 W PIĄTEK od godz. 08.30 odwiedzę chorych którzy nie korzystają z posługi w Pierwsze Piątki Miesiąca a chcą się wyspowiadać przed ŚWIĘTAMI. Proszę tych chorych dziś zgłosić w Zakrystii.
5  W PIĄTEK ROZPOCZNIEMY NASZE PARAFIALNE REKOLEKCJE, które poprowadzi Ks. Paweł Płaziak z par. bł. Karoliny z Rzeszowa.
PIĄTEK  / 16. 03. /
16.00 KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
16.45 DROGA KRZYŻOWA
17.15 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ DLA WSZYSTKICH.
18.15 / PO MSZY ŚW. / SPOTKANIE W KOŚCIELE Z MŁODZIEŻĄ: Kandydaci do Bierzmowania z klasy 7, 2 i 3 Gimnazjum, grupy parafialne: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Lektorzy, młodzież parafialna z szkół średnich i studentów.
     SOBOTA / 17. 03. /
08.00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ DLA LUDZI CHORYCH, CIERPIĄCYCH, STARSZYCH, SAMOTNYCH, WDÓW, WDOWCÓW.
10.30 SPOWIEDZ i MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w BABICY
13.30 SPOWIEDZ i MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ – Filia  PSTRĄGOWA WOLA
16.30 RÓŻANIEC –  w intencji RODZIN NASZEJ PARAFII
 17.00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ DLA OJCÓW, MĘŻÓW, MATEK, ŻON. Zapraszam wszystkie rodziny naszej parafii.
NIEDZIELA / 18. 03. /
 08.00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ DLA WSZYSTKICH.
10.00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ DLA WSZYSTKICH.
11.30 MSZA ŚW. Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w BABICY
 15.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.
 6 Pół godziny przed nabożeństwem Gorzkich Żali będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich którzy w ciągu tygodnia nie uczestniczyli w tym nabożeństwie. Serdecznie zapraszam do udziału w REKOLEKCJACH PARAFIALNYCH.
 7 SPOWIEDZ przedświąteczna dla naszej  parafii z udziałem księży z Dekanatu  planowana jest na dzień 23 marzec (piątek).
 8 Zachęcam do wielkopostnej jałmużny. Na bocznych ołtarzach wyłożone są  wielkopostne skarbonki. Skarbonek będą zbierane w niedzielę Miłosierdzia  i przeznaczone dla ubogich.
9 W zakrystii można nabyć baranki z Caritasu na stół wielkanocny, ofiary z nich przeznaczone są na rzecz ludzi ubogich. Baranek 5 zł.
10 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych. Obecnie trwają prace remontowe na plebani. Plebania jak dom, po pewnym czasie wszystko się zużywa, niszczeje, psuje trzeba więc podejmować różne prace remontowe. Dziękuję za zrozumienie.
11 Dziękuję panu Zenkowi Pietrucha za wykonanie pięknych solidnych drzwi dębowych przy drugim wejściu na plebanię.
12 Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom: p. Zofii Przybyły, p. Jadwigi Papciak 80 zł., p, Danuty Szurlej 100 zł. p. Stanisława Drążka 80 zł.
13 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom i panom: Beacie Dziedzic, Ewelinie Bosek, Wojciechowi Sapa, Krzysztofowi Sapa. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 80 zł. na cele parafialne, p. Danuta Pietrzyk 30 zł, p. Genowefa Sapa 30 zł.
14 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Łyszczek, Sawicki, Lasota, Jeliński, Piskadło Marzena. Sprzątanie kościoła będzie po Mszy św. o godz. 09.00.
15 Zachęcamy do pogłębiania naszej wiary poprzez czytanie prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.
16 Komunikat Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o zmianach w zasadach ubiegania się o dopłaty bezpośrednie umieszczony jest w gablocie społecznej przed kościołem. Wszyscy zainteresowani mogą się z nim zapoznać.
17 WSZYSTKIM ŻYCZĘ WIELE ŁASK POTRZEBNYCH DO GODNEGO  PRZEŻYWANIA WIELKIEGO POSTU.