1 Przeżywamy II niedzielę Adwentu. Dzisiejsza niedziela jest dniem  modlitwy za Kościół na Wschodzie. Po Mszach św. zbierana jest ofiara do puszek.
2 W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Łucję,  w czwartek – św. Jana od Krzyża.
3 W środę pół godziny przed Mszą świętą nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
4 W środę – 13 grudnia będziemy przeżywać 36 rocznicę wybuchu stanu wojennego, będziemy modlić się za naszą Ojczyznę.
5  W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo.
6 W piątek od godz. 08.30 odwiedzę chorych, którzy chcą się wyspowiadać przed Świętami, a nie korzystają z co miesięcznych odwiedzin w ramach Pierwszych Piątków miesiąca. Proszę aby tych chorych dziś zgłosić dziś w zakrystii.
7 W sobotę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
8 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom i panom: Bogusławie Głuchowskiej, Krystynie Mac, Małgorzacie Wolan, Małgorzacie Mac, Stanisławowi Kmon. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 100 zł. na potrzeby parafii, p. Maria Drążek 30 zł.
9 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Grzebyk, Grzebyk, Antosz, Bury, Buż.
10 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.
11 Mam gorącą prośbę, by w miarę możliwości tak jak w ubiegłych latach tak i w tym roku złożyć ofiary na ogrzewanie Kościoła. Staramy się stworzyć temperaturę optymalną.
12 W zakrystii są do nabycia duże świece wigilijne i opłatki.
13 W zakrystii przyjmowane są zapisy na prenumeratę Rycerza Niepokalanej na 2018 rok.
14 Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za posługę rozniesienia opłatków wigilijnych po domach naszej parafii. Dziękuję wam wszystkim za życzliwe przyjęciei złożone ofiary.
15 Dziękuję za składane produkty żywnościowe do toreb miłosierdzia i kosza miłosierdzia. Produkty żywnościowe można składać jeszcze przez cały tydzień do najbliższej niedzieli – 17 grudnia.
16 Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w wtorek 19 grudnia na godz. 18.00 w salce parafialnej. Zapraszam także wszystkich chętnych którzy chcieliby się włączyć w parafialną działalność charytatywną.    Bardzo mile widziane są również nowe twarze.
17 Serdecznie zapraszam do udziału w Roratach i Nowennie do Dzieciątka Jezus.
18 Wszystkim życzę spokojnego przeżywania czasu Adwentu w modlitewnym Oczekiwaniu na pamiątkę Narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa.
19 Dziś (niedziela) o godz. 14.00 będzie Msza św. pogrzebowa + FRANCISZKA SALACHA. Bożemu Miłosierdziu polećmy Jego duszę – Dobry Jezu….