1 Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia o godzinie 18.00 jest Msza św., po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe na które serdecznie zapraszamy.
2 W środę 13 czerwca będziemy przeżywać drugie Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła – 3 razy. Nabożeństwo poprowadzą tegoroczne  dzieci komunijne z rodzicami. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.
3 W środę wypada również liturgiczne wspomnienie świętego Antoniego. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne Życzenia.
4 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem   czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i pół godzinna  adoracja w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
5 Za wczorajsze sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom z Działów: Adamowi Kielar, Marii Niedziałek, Justynie Pokrywka, Halinie Koryl, Elżbiecie Bojda,
6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Papciak, Barć, Nizicki, Ożóg, Papciak, Barć.
 7 Za wczorajsze zrobienie porządku w budynku na parkingu dziękuję panom: Sebastianowi Szczepek, Henrykowi Pokrywka, Piotrowi Szczepan, Antoniemu Pasternak, Krzysztofowi Lassota, Adamowi Zielińskiemu.
 8 Bardzo proszę, aby o czystość i porządek na cmentarzu w miesiącu czerwcu, w następną sobotę zadbał rejon parafii – Babica – dół. Domy od rodziny Adamskich do rodziny Witolda Urban  oraz pozostałe domy w najbliższym sąsiedztwie i domy po drugiej stronie ulicy.
9 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.
10 Ogłoszenie Gminne – gabaryty – gablota parafialna.
 11 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Artur Pasternak z Babicy z Natalią Ślęczka z Lubeni. Zapowiedz 2.
 12 Dziś  w naszej diecezji przeżywamy Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin, połączony z Marszem dla Życia i Rodziny. Wydarzenie to rozpocznie się o godz. 13.00 w kościele św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie przy ul. Rejtana 21. Finałem Marszu będzie duszpasterski festiwal rodzinny w Parku Papieskim. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej. Ks. Biskup Ordynariusz prosił, aby dziś w naszej diecezji w kościołach po każdej Mszy św. rozważyć 1 dziesiątek różańca świętego tajemnicę Objawienia Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej – w intencji świętości małżeństw i rodzin. Pomódlmy się za wszystkie rodziny naszej parafii i całej naszej diecezji, o ich świętość, aby zawsze były Bogiem silne.