1 Jutro, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes będziemy przeżywać 27 ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. W tym dniu w naszej parafii o godz. 09.00 będzie odprawiona Msza święta w intencji ludzi chorych w naszej parafii. Na tę Mszę św. zapraszam ludzi chorych, cierpiących i w podeszłym wieku. W czasie Mszy świętej zostanie udzielony sakrament NAMASZCZENIA CHORYCH. W Dzień Chorego spowiedz będzie pół godziny przed Mszą dla chorych. Bardzo proszę rodziny i sąsiadów ludzi chorych, aby w miarę możliwości posłużyli chorym pomocą, by przywiezli ich do Kościoła i później odwiezli do domu. Nie będzie Mszy świętej wieczorowej.

2 W ŚRODĘ pół godziny przed Mszą św. NABOŻEŃSTWO do M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3 W CZWARTEK  przypada liturgiczne wspomnienie świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.

4 W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo prowadzone i Msza  święta.

5 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła wewnątrz i na zewnątrz oraz za kwiaty dziękuję rodzinom: Monice Kołodziej, Piotrowi Pasternak, Wiesławie Kabala, Agnieszce Kawa, Jolancie Wnęk, Agnieszce Salach, Kindze Piecuch, Danucie Choma. Sprzątający rejon złożył 90 zł., na środki czystości.

 6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Urban k. Galicji oraz rodzinom Dec, Gawron, Michałowicz, Pokrywka.

7 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.

8 Zachęcam  do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.

9 Dla dzieci rozpoczął się czas ferii szkolnych. Życzymy im udanego bezpiecznego wypoczynku z Panem Bogiem. Niech dzieci pamiętają o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.

 10 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia w mocy Bożego Ducha. Niech Matka Boża z Lourdes czuwa nad nami.

11 W przede dniu światowego Dnia Chorego polećmy Matce Bożej z Lourdes wszystkich chorych z naszych rodzin, znajomych, sąsiadów. Pod Twoją obronę…