1 Przeżywane dziś Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednakże choinki, szopka betlejemska i śpiew kolęd potrwa do 2 lutego. Podziękujmy dziś osobiście Panu Bogu za łaskę chrztu świętego. Realizując zobowiązania chrzcielne bądźmy umiłowanymi dziećmi Pana Boga.

2 W poniedziałek – nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

3 W środę  – nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.     

4  W piątek – nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

5 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła dziękuję rodzinom: Annie Jodłowskiej, Agnieszce Płatek z córkami, Bernadetcie Martoń, Wiolettcie Dziok, Małgorzacie Korab. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 80 zł. na potrzeby kościoła.

6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Pałys, Ptak, Rusinek, Pokrywka, Wilk.

7 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.

 8 Dziękuję za złożone ofiary na ogrzewanie Kościoła został zapłacony 1 rachunek  2.830 zł.

 9 Dziękuję za wczorajszy udział w adoracji parafialnej w ramach adoracji diecezjalnej.

10 W tym roku nie ma kolędy w tradycyjnej formie. Natomiast są odprawiane Msze święte. „kolędowe“ w intencji poszczególnych rejonów parafii. W poniedziałek będzie Msza święta w intencji mieszkańców Babicy – dołu, w wtorek w intencji mieszkańców Osiedla, w czwartek w intencji mieszkańców Babica – środek. Serdecznie zapraszam.

11 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym i lokalnym.

12 W ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą św. lub nabożeństwem jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej modlitwy w ciszy i spowiedzi świętej.

13 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł.  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.