1 Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy VIII Tydzień poświęcony WYCHOWANIU pod hasłem „Wybór drogi”. W ciągu tygodnia będziemy prosili Pana Boga o potrzebne dary dla wszystkich   odpowiedzialnych za wychowanie.
2 W wtorek po Mszy św. ZBIÓRKA MINISTRANTÓW.
3 W środę przypada  liturgiczne wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Natomiast w naszej diecezji w środę będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienie N.M.P. RZESZOWSKIEJ. Patronki naszej rzeszowskiej diecezji, którą będziemy polecać Jej opiece.
4 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 5 W czwartek – 13 września będziemy przeżywać piąte Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła – 3 razy. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.
6 W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
7 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej przeżywając święto Podwyższenia Krzyża Świętego.   
8 Również w piątek na nabożeństwo drogi Krzyżowej i Mszę św. zapraszam młodzież z klasy  ósmej oraz młodzież z trzeciej klasy Gimnazjum, młodzież ta w tym roku szkolnym przyjmie Sakrament Bierzmowania.
9 W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
10 W niedzielę, 16 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 52. Światowy  Dzień Środków Społecznego Przekazu. W związku z tym w następną niedzielę odbędzie się zbiórka na rzecz naszej diecezjalnej rozgłośni katolickiej – RADIA VIA. Wielu nas słucha Radia Via –  modli się razem z prowadzącymi modlitwy w radiu. Wesprzyjmy to dzieło. Proszę, aby panie z Caritas przeprowadziły zbiórkę do   puszek.
11 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Wiesławie Jacek, Helenie Uliasz, Marcie Urban, Magdalenie Zając, Magdalenie Urban. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 30 zł., p. Bogusława Sanecka 30 zł.
12 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Jabłoński, Kuś, Szczęch, Niedziałek, Niedziałek.
13 Dziękuję za ofiary złożone na rzecz prac parafialnych.
14 Za pracę na rzecz parafii –  za wstawienie okien w budynku na parkingu dziękuję panom: Romanowi i Rafałowi Sidor. Za wykoszenie trawy wokół kościoła dziękuję p. Krzysztofowi Lassota i jego synowi.
15 Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia i wielu łask od Pana Boga w codziennych zajęciach.