1 W wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Benedykta – opata – patrona Europy w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – męczennika, w czwartek  świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta w sobotę św. Bonawentury.
2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 3 W czwartek – 13 lipca będziemy przeżywać trzecie Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła – 3 razy. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista     półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo     prowadzone przez kapłana.
5 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.
6 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Marii Krok, Annie Ruszała, Krystynie Nieroda, Bogumile Bieszczad, Alicji Ćwiok, Barbarze Drajczyk Danucie Betleja. Grupa sprzątająca złożyła 80 zł., na środki czystości, Zofia Pasternak 30 zł.
7  Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy Koloni: Piórek, Piórek, Boho, Kot, Jamróz.
8  Został pomalowany i zabezpieczony dach domu  parafialnego, gdzie mieszkał  ks. Józef.
9 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE  ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
10 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składam serdeczne życzenia.
11  Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.