1 W WTOREK – 11 lutego – przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu będziemy przeżywać 28 ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. W czasie Mszy św. będziemy się modlić za chorych parafian, chorych z naszych rodzin za wszystkich dźwigających różnoraki krzyż cierpienia.

2 W ŚRODĘ MSZA ŚW. będzie RANO o godz. 06.45. Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3 W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana i Msza  święta.

4 W PIĄTEK na Mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do Bierzmowania z klasy 8 S. P.

5 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Kindze Piecuch, Michałowi Salach, Danucie Choma, Monice Gątarskiej. Do kwiatów dołożyła się p. Maria Kołodziej 30 zł.

6 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Dec, Gawron, Michałowicz, Pokrywka, Sikora.

7 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.

8  Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem, aby pogłębić naszą wiarę i zaznajomić się z wydarzeniami mającymi miejsce w Kościele powszechnym i lokalnym.

9 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia w mocy Eucharystii która daje życie. Niech Matka Boża z Lourdes czuwa nad nami wypraszając nam łaskę zdrowia dla duszy i ciała. Pod Twoją Obronę…

10 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.