1 Przeżywamy dziś XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idzmy naprzód z nadzieją”. Ofiarą do puszek wesprzyjmy młodzież zdolną, chcącą się  kształcić a pochodzącą z rodzin ubogich materialnie. Zbiórkę do puszek prowadzi młodzież naszej parafii zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.
2  Wczoraj w naszej parafii rozpoczęliśmy RENOWACJĘ MISJI ŚWIĘTYCH czyli odnowienie  decyzji wyboru Pana Boga w naszym życiu. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tych misyjnych rekolekcjach renowacyjnych.
3  PROGRAM  RENOWACJI MISJI ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE GŁÓWNEJ PARAFII.
4 W środę – NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone z różańcem.
 5 W środę, na zakończenie Renowacji Misji Parafialnych składka będzie przeznaczona na potrzeby Zgromadzenia Księży Saletynów jako podziękowanie za przeprowadzoną  Renowację Misji. Parafialnych.
6 W piątek będziemy przeżywać ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku, które poprowadzi zaproszony kapłan. W sposób szczególny będziemy się modlić za wszystkie rodziny w naszej parafii – różaniec poprowadzi Ruch Domowego Kościoła. Msza św. o godz. 17.00 – następnie Różaniec fatimski.
7 W piątek nie będzie NABOŻEŃSTWA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
8 W sobotę chcemy przeprowadzić generalne sprzątanie cmentarza i kaplicy cmentarnej przed uroczystością Wszystkich Świętych. Bardzo proszę o posprzątanie cmentarza mieszkańców Kosiny, Przylaska i Osiedla. Proszę wziąć z sobą łopaty i grabki.
Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w wczorajszej modlitwie  różańcowej „Różaniec do granic”. Dziękuję tym którzy pielgrzymowali do wyznaczonych kościołów w naszej diecezji i tym którzy modlili się o pokój w naszym kościele.
10 Dziękuję za złożoną ofiarę na rzecz prac parafialnych.
11 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Małgorzacie Kowalik, Marii Niedziałek, Magdalenie Niedziałek, Janinie Kuś,  Agacie Szczęch, Joannie Jabłońskiej. Pani Zofia Urban złożyła 50 zł na środki czystości i kwiaty.
12 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom:  Jacek, Urban, Uliasz, Urban, Sanecka, Zając.
13 O poprowadzenie różańca w tym tygodniu poproszę: w poniedziałek Różę p. Marii Rataj, w wtorek uczniów z klasy 4 w środę Różę p. Janiny Wróbel, w czwartek Caritas parafialny, w piątek Ruch Domowego Kościoła w sobotę Różę pana Józefa Kucab.
14  Są zbierane podpisy w ramach inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”.Prosimy o poparcie tej inicjatywy poprzez złożenie podpisu w obronie ludzkiego życia. Podpisy składać na kartach znajdujących się na stoliku pod chórem. Do ważnego poparcia inicjatywy konieczne jest podanie  numeru PESEL.
15 Serdecznie zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach Różańcowych, które w naszej parafii są codziennie o godz. 17.00. Matka Boża tak bardzo prosiła i prosi – módlcie się na różańcu – możecie wiele wyprosić. Na różaniec zapraszam dzieci, które każdego dnia otrzymują obrazek i wklejają go do specjalnej książeczki.

16 Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.