1 W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła wspominamy następujących świętych: w środę św. Benedykta – opata – patrona  Europy – w czwartek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – męczennika – w piątek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
2 W środę pół godziny przed Mszą świętą NABOŻEŃSTWO do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
3 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana. 
4 Również w piątek 13 lipca będziemy przeżywać trzecie NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które poprowadzi Ruch Domowego Kościoła. O godz. 18.00 będzie Msza święta, którą odprawi i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.
5 Dziękuję za złożone ofiary na rzecz prac parafialnych.
6 Za wczorajsza pracę koparką na rzecz parafii dziękuję panu Janowi Niedziałek za pomoc dziękuję również panu Stanisławowi Niedziałek.
7 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy dołu: Bury, Buż, Buż, Kmon, Mac, Mac.
 8 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Wyczerpujące informacje są umieszczone na plakacie pielgrzymkowym w gablocie przed kościołem.
9 Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu – plastiki osobno, szkło osobno, uschłe wieńce i kwiaty osobno – według oznaczeń umieszczonych na śmietniku.
10 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy życzenia
11 Wszystkim życzymy spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.