1 W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła wspominamy następujących świętych: w poniedziałek św. Jana z Dukli, w czwartekśw. Benedykta – opata – patrona  Europy, w piątekśw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – męczennika, w sobotę –  świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana. 

4 W sobotę,13 lipca będziemy przeżywać trzecie NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. O godz. 17.00 będzie Msza święta, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi zaproszony kapłan, następnie będzie Różaniec fatimski w Kościele i różańcowa procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Serdecznie zapraszam wszystkich na to piękne nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Fatimy. Proszę przynieść świece.

5 W niedzielę ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.

6 Za wczorajsze sprzątanie kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom z Działów: Monice Wędrychowicz, Elżbiecie Ożóg z synem Pawłem, Barbarze Barć, Anecie Sworst, Krystynie Martoń. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na środki czystości, p. Jadwiga Papciak 20 zł.

7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Bieda, Zaremba, Ciura, Jakóbski, Szymański.

8 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Wyczerpujące informacje są umieszczone na plakacie pielgrzymkowym w gablocie przed kościołem.

9 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia.

10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły    pogłębiajmy naszą wiarę oraz zapoznawajmy się z wydarzeniami które mają miejsce w wspólnocie kościoła powszechnego.

11 Miesiąc lipiec, który jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W ciągu tygodnia w czasie Mszy świętej przed błogosławieństwem odmawiamy Litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

12  Dzieciom życzymy bezpiecznych wakacji Panem Bogiem, dorosłym spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.

13 W modlitwie adoracyjnej uwielbijmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.