1 Przeżywamy nasze wspólne Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które mają mam pomóc nie tylko dobrze przygotować się na Święta Wielkanocne ale też mądrze przeżyć nasze życie, aby kiedyś z czystym sercem i świadomością dobrze przeżytego życia stanąć przed Panem Bogiem. Dziękujemy księdzu Radosławowi za poprowadzenie tegorocznych rekolekcji parafialnych i szkolnych, życzymy Mu wielu łask i Bożych darów na drogach kapłańskiej posługi.

2 W środę, pół godz. przed Mszą św. nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3 W CZWARTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI  Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ O GODZ. 17.30.

4 W PIĄTEK 12 kwietnia będziemy przeżywać naszą PARAFIALNĄ SPOWIEDZ  PRZEDŚWIĄTECZNĄ z udziałem księży z dekanatu. O godz. 08.30 będzie Msza święta na rozpoczęcie Spowiedzi. Spowiedz przed południem będzie od godziny 09.30 do godziny 12.00, z półgodzinną przerwą od 11.00 – 11.30. Po południu Spowiedz będzie od godz. 14.30 do godziny 17.00, z półgodzinną przerwą od 16.00 – 16.30. W godzinach Spowiedzi będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej  Adoracji Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i o godz.17.00  będzie DROGA KRZYŻOWA, następnie będzie MSZA ŚWIĘTA.

5 W przerwie piątkowej spowiedzi – od 12.45 odwiedzę chorych, którzy przed świętami chcą się wyspowiadać i przyjąć Komunię świętą, a nie korzystają z pierwszych piątków miesiąca. Proszę ich dziś zgłosić w zakrystii.

6 W sobotę Msza św. będzie rano o godz. 07.30 ze względu na całodniową Spowiedz w Czudcu.

7 Następna niedziela to Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.

8 GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ  O GODZ.15.00 Z KAZANIEM PASYJNYM, następnie    Msza św. bez homilii. Pół godziny przed nabożeństwem Gorzkich Żali będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich którzy w ciągu tygodnia nie uczestniczyli w tym nabożeństwie. Serdecznie     zapraszam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.

9 W następną drugą niedzielę miesiąca ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.

10 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła dziękuję rodzinom z Osiedla: Krystynie Lassota, Agacie Jelińskiej, Marii Sawickiej, Marii Łyszczek, Marzenie Leśniak Sprzątający rejon złożył ofiarę 100zł. na środki czystości i prace parafialne, zaś p. Stanisława Munia 100 zł. na kwiaty do Bożego grobu.

11 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy mieszkańcom Osiedla, są to rodziny: Piskadło, Bojda, Kalisz, Pijar, Tomaka.

12 Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom p. Józefa Pasternaka – 100 zł., p. Jadwigi Papciak – 70 zł., oraz paniom Krystynie Lassota – 50 zł., i Zofii Pasternak 30 zł.

13W zakrystii można nabyć baranki z Caritasu na stół wielkanocny, ofiary z nich przeznaczone są na rzecz ludzi ubogich. Baranek 5 zł.

14 ZAPOWIEDZI. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Aneta Pasternak z Babicy z Kamilem Różewicz z Wyżne – parafia Babica. Zapowiedz 2.

15 Wszystkim życzę łaski dobrze odbytej Spowiedzi świątecznej.