1 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
2 W czwartek liturgiczne wspomnienie – poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
3 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
4 W sobotę 11 listopada będziemy przeżywać święto państwowe – 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uroczystości Gminne związane z przeżywaniem tej rocznicy będą w Babicy. W tych uroczystościach wezmą udział przedstawiciele różnych instytucji naszej Gminy wraz z Pocztami Sztandarowymi również z naszej parafii. W tym dniu wywieśmy flagę narodową. W sobotę w naszej parafii o godz. 08.15  pod pomnikiem upamiętniającym wszystkich pomordowanych odmówimy modlitwę za wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny. O godz. 09.00 w naszym kościele będzie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszam mieszkańców naszej parafii, zapraszam Poczty Sztandarowe: dzieci z Szkoły Podstawowej i braci Strażaków.
5 Sprzątanie kościoła w sobotę będzie po Mszy św.  za Ojczyznę o godz. 10.30.
6 W niedzielę, 12 listopada będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. będzie zbierana ofiara do puszek jako pomoc dla chrześcijan prześladowanych za wiarę w Chrystusa. Proszę, aby panie z Caritas przeprowadziły zbiórkę.
a) ofiara w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych
7 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom: Danucie Pasternak Ewie Fendryk, Joannie Rykała, Małgorzacie Wójcik oraz p. Stanisławowi Prętki. Sprzątający złożyli ofiarę 100 zł, na potrzeby parafii – p. Anna Pasternak 30 zł.
8 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Bardzik, Łuc, Buż, Herian, Masłyk.
9 W ciągu tygodnia, pół godziny przed Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę modlimy się na Różańcu, w środę i piątek odmawiamy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
10 Wszystkim Życzę spokojnego tygodnia po opieką Bożej Opatrzności.